Wróżka, która się sprawdza i jej cechy…

Dobra wróżka zna swoje ograniczenia

Jak każda inna forma wróżenia, czytanie z kart tarota może być też zmienione przez wolną wolę określonej osoby i jej zdolność do podejmowania własnych wyborów. Doświadczone tarocistki w całości pojmują, że ich klienci mają wolną wolę, a zatem posiadają umiejętność do rozeznania w swoich osądach.

Intuicyjność

Dobra wróżka łączy swoją intuicję z własnym doświadczeniem życiowym. Nie opowiada klientowi, że miała sytuację zbliżoną do tego, przez co on właśnie przechodzi i na tej zasadzie udziela mu wskazówek. Zamiast tego pozwala, aby ta prawie podświadoma wiadomość przepłynęła przez cały rozkład tarota.

Używanie zrozumiałego języka

Ważna jest umiejętność komunikowania się tak, aby klient poprawnie pojął to, co do powiedzenia mają mu karty za pośrednictwem wróżki. Kluczowe jest również to, aby klient nie odczytał tego wszystkiego w negatywny sposób. Dobrze wybrana wróżka nie posługuje się żargonem, o którym klient nie ma zielonego pojęcia. Używa nieskomplikowanych i skrupulatnych słów.

Szerokie horyzonty

Wróżka, która się sprawdza i jej cechy...

Jeśli intencje tarocistki są autentyczne i dobre, a ona sama ma otwarty umysł, jej połączenia z klientem będą niebywale płynne, edukacyjne i znaczące. Lecz, jeśli tarocistka jest narcystyczna, gburowata i egoistyczna, rozkład tarota może być odstraszający, a nawet koszmarny dla klienta.

Troskliwe i otwarte serce

Bywało tak, że oszuści podszywający się pod tarocistów wykorzystywali tarota dla własnego zadowolenia lub dla przychodu. Odpowiedzialna i duchowo myśląca tarocistka nie powie swojemu klientowi tego, co pragnie usłyszeć. Podejdzie do wróżby z otwartym sercem i umysłem, jak również będzie chciała rozmawiać ze swoimi klientami poprzez istotną i zadowalającą dla każdego drogę symboliki, i nie zdarzy się, że użyje strachu, arogancji lub zastraszenia, aby sprawować władzę jeśli chodzi o przebieg wróżby.

Umiejętności komunikacyjne

Profesjonalna wróżka powinna cieszyć się kontaktami z ludźmi i powinna umieć przekazać swoją wiadomość w taki sposób, żeby nie zostać źle zrozumiana. Klienci nie przejmują się zbytnio samym tarotem, ciekawi ich jedynie chwila, w której się z Tobą konsultują.

Powinna być dobrym doradcą

Fachowa wróżka musi być odruchowo dobra w kontaktach z ludźmi, przede wszystkim jeśli ma duże doświadczenie życiowe. Musi uświadamiać sobie, czy może być bezpośrednia w stosunku do klienta, czy też musi być bardziej rozważna. Pewni ludzie lubią bezpośredniość, inni są strachliwi poznając negatywne wieści podczas wróżenia.

Znać swoje karty bardzo dobrze


Poprawia swoją wiedzę każdego dnia, rysuje jedną kartę dziennie, prowadzi dziennik tarota, czyta wiele książek i rozmawia z innymi tarocistkami. A najbardziej kluczowe: Praktyka, praktyka, praktyka.

Bycie dobrym słuchaczem


Właściwa wróżka nie jest po to, aby ujawnić swoje nieprawdopodobne talenty, jest po to, aby dać klientowi bardzo koniecznego wsparcia. Wysłucha tego, co mówi, powtórzy to swoimi słowami, jeśli to niezbędne. Naprawdę podejmie próbę by pojąć ich punkt widzenia. Co jest tak samo istotne, musi również umieć mieć w sobie obiektywizm i patrzeć na sytuację obiektywnie.

Bezstronność

Następną pozytywną oznaką doświadczonych wróżek jest sprawiedliwość. Świadczy to, że wróżka jest uczuciowa, delikatna, sprawiedliwa i nigdy nie będzie naciskała na swoich klientów. Celem dobrej wróżki jest wygenerowanie wskazówek, aby pomóc swoim klientom określić drogę do kolejnego kroku w ich duchowej podróży. Doświadczona tarocistka pełni także funkcję radcy, który prowadzi swoich klientów rozsądnie i z wyczuciem w stronę ścieżki do samospełnienia.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę