Jak skontaktować się z wróżką ?

Czego należy oczekiwać po kontakcie z wróżką ?

Dobrze jest nie czuć się związanym z jedną wróżką

Zdarza się tak, że Ty i wróżka, u której byłaś nie do końca do siebie pasujecie. Jest to całkowicie w porządku, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do odszukania kogoś innego. Naturalnie nie znaczy to, że coś jest nie tak ani z tobą, ani z wróżką. Możliwe, że zwyczajnie wasze energie nie okazały się zharmonizowane. Nie znaczy to, że nie będziesz czuła się dobrze z inną wróżką.

Wróżka zapyta o Twoje sprawy prywatne

Jak skontaktować się z wróżką ?

Wróżka musi połączyć się z tobą na takiej zasadzie, żeby potrafiła zdobyć dokładniejsze i sensowniejsze odczyty na podstawie Twoich wibracji. Nawet ceniona wróżka będzie musiała zadać Ci osobiste pytania i opowiedzieć Ci pewne części tego, co zobaczyła lub zdobyła od Ciebie. Pamiętaj, że nawet wróżki muszą rozumieć odczyty, które otrzymują.

Dobra atmosfera

Wróżka rozumie, że ludzie, którzy przychodzą do niej z wizytą, są prawdopodobnie rozdrażnieni i zlęknieni. Zwłaszcza ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na sugestie dotyczące dylematu, przed którym stoją. Zawsze dbają o to, aby ich goście czuli się mile widziani. Także po to, aby wykazać im, jak świetnie zdają sobie sprawę, jak mocno są zdenerwowani i aby pomóc im złapać oddech.

Zadając konkretne pytania dowiesz się więcej niż zadając ogólne

Możesz iść do wróżki, aby zyskać wiadomości na temat dokładnych rzeczy. Między innymi, pragniesz wiedzieć, czy osoba, z którą się widujesz, jest dla Ciebie odpowiednia lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najlepsza. Stawianie prostolinijnych pytań może być pomocne zarówno dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona wiedziała, na czym się skupić. Doświadczenie pójścia do wróżki, niezależnie od tego, czy jest to wizyta online, czy też fizyczna wizyta, może być przytłaczające. Zdarza się tak, że odczyty mogą nie posiadać dla Ciebie sensu w chwili wizyty. Ale znaczenia na pewno w niedalekiej przyszłości się wyjaśnią. Bez ustanku będą znaki, na które trzeba zwrócić uwagę, które mają związek z twoim odczytem. Wróżka pokieruje cię, abyś dowiedziała się więcej o sobie i o tym, do czego jesteś zdolna, aby mieć lepszą kontrolę nad własnym życiem. Te odczyty pomogą Ci oprócz tego zorientować się, jak Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

Pierwsza wizyta to tylko pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta jest ciężka. Jesteś zdenerwowana i masz mnóstwo wymogów. Nie oczekuj natomiast, że pierwsza wizyta odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości lub opowie Ci wszystko o Twoim życiu. Tak samo jak Ty jesteś podenerwowana i chcesz szukać pomocy, tak samo wróżka stara się nadać sens wszelakim wibracjom i wizjom, które dostaje od Ciebie, aby dać Ci jasne odczyty, które mają sens.

Poproś o wyjaśnienie

Czy coś jest dla Ciebie nie do pojęcia? Twoja wróżka będzie usatysfakcjonowana, jeśli pozna Twoje pytania lub obawy. Twoja wróżka powinna uzasadnić w odczycie to, czego nie rozumiesz. Im silniej będziesz się czuła zrelaksowana, tym czytelniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały sens tak samo dla ciebie, jak i dla wróżki.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę