Jak odzyskać miłość mężczyzny ?

Przemyśl zanim się odezwiesz

Pomyśl, co jest kluczowym powodem, dla którego chcesz wrócić do ex. Czy nieoczekiwanie zdałaś sobie sprawę, co zatraciłaś? Czy rzeczywiście wierzysz, że związek może być ponownie ożywiony? A może po prostu czujesz się trochę opuszczona, a ex jest pierwszą osobą, która przychodzi ci na myśl? To naturalne, że płaczesz za nim (nawet jeśli wszystko skończyło w niezwykle przykry sposób), ale przekonaj się, że nie ulegasz pokusie powrotu zbyt szybko. Pomyśl o tym, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, iż szczerze pragniesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć działać.

Pomyśl o tym, dlaczego związek się zakończył

Czy rozstaliście się polubownie i oboje zdecydowaliście, że to nie był trafiony czas? Czy był to wyczerpujący związek? Czy jedno z was zdradzało drugie? Nietrudno jest zapomnieć o nieprzychylnych aspektach, kiedy tęsknisz za ex, ale pochylenie się nad tym, z jakiego powodu rozeszliście się, może pomóc Ci postawić się w bardziej trzeźwym stanie umysłu i zastanowić się, czy powrót do siebie jest na pewno najbardziej trafnym posunięciem.

Wiedz, kiedy się pożegnać

Niefortunnie, zdarzają się sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie pisanych. Jeżeli utknęliście w błędnym kole wracania do siebie w kółko, może to być sygnał, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie prostolinijni i wiarygodni wobec siebie, a jeśli już czas, aby dać sobie spokój, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby zrobić krok naprzód.

Okres testowy

Nie kupiłabyś samochodu bez przetestowania, prawda? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest ważna. Nie wiesz na pewno, czy Twoje pojednanie będzie zadowalające, więc dlaczego nie dać mu na początek jazdy testowej? To daje Ci próbkę tego, co ma się wydarzyć i czy chcesz się dalej tego trzymać.

Działaj powoli

I mam na myśli istne ślimacze tempo. Wznowiony związek na pełnej prędkości jest szybkim sposobem na kolejne rozejście się.

Jak odzyskać miłość mężczyzny ?

Postaw się w cudzych butach

Oto super sposób, aby zdecydować, czy wracasz do ex z dobrych powodów: czy możesz sobie wyobrazić, że ktoś z Twoich najbliższych robi to samo? Czasami twoje myślenie może mieć sens dla Ciebie, ale nie dla innych. Stawianie siebie jako obiektywnej strony trzeciej może pomóc Ci wskazać, czy jesteś autorem trafnego wyboru.

Informuj swoich przyjaciół i rodzinę

Po rozstaniu pewnie powiedziałaś o swoim byłym kilka rzeczy, które były… mniej niż pochlebne. Jeśli zamierzasz wrócić do ex, ważne jest, aby porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub niepewni twojej decyzji, ale trzymanie tego w ukryciu spowoduje tylko zgrzyty z najważniejszymi osobami w twoim życiu.

Nie grzeb w przeszłości

Jednym z największych wyzwań z powrotem do ex jest wybaczanie tego, co było. Mimo tego, że nie należy rzucać w niepamięć, co się wydarzyło podczas pierwszego związku, istotne jest, aby nie pozwolić mu na naruszanie wznowionej relacji. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam dojrzeć jako para i uniknąć wtórnego popełnienia tych samych błędów.

Pomyśl o tym, co tym razem będzie inne

Związek zepsuł się z jakiegoś powodu, więc co się ma zmienić, aby powstał po raz drugi? Czy musisz polepszyć komunikację albo odbudować zaufanie? Poświęć chwilę na przeanalizowanie, co się zmieni, kiedy wrócicie do siebie.

Zaadresuj zerwanie z byłym

Nim będzie można dać mu kolejną szansę, trzeba być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się stało. Po tym wszystkim nie można normalnie wejść ponownie do związku i udawać, że zerwanie nigdy się nie zdarzyło, czyż nie? Porozmawiajcie ze sobą o tym, co sobie przyswoiliście po waszym zerwaniu.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę