Czy pasujemy do siebie ? Znaki zodiaku

Stosunek do kasy

Nie może być tak, że jedno jest silnie ukierunkowane na pieniądze, sukces i pragnie wyjechać do pracy za granicę, a drugie chciałoby pracować w swoim kraju. Dobrze, abyście obydwoje byli nastawieni na sukces albo wychodzili z założenia, że odpowiednia praca, którą kochacie w całości wam wystarcza.

Macie identyczne podejście do małżeństwa

Jeśli ona pragnie się ożenić, a ty nieformalnego związku, to macie problem. Tak samo jak różnicie się podejściem do typu ślubu. Ona marzy o kościelnym, Ty chciałbyś go zawrzeć w urzędzie lub na opak. Nadzieje na to, że się porozumiecie są marne.

Kontakt między wami jest w porządku

Czy pasujemy do siebie ? Znaki zodiaku

W przypadku gdy ty i twój ukochany ciągle do siebie dzwonicie i piszecie SMS-y to świetny znak, że odczuwacie wielką tęsknotę i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty bez ustanku pragniesz być z chłopakiem w kontakcie, a on zmniejsza ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

Jesteście ciekawi siebie nawzajem

Bez przerwy jesteście siebie ciekawi i odkrywacie się jak za pierwszym razem. Sporo rozmawiacie, zadajecie sobie pytania i z chęcią poznajecie odpowiedzi. Pragniecie się jak najlepiej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

Wakacje

Jeśli jedno z was z chęcią leciałoby do Hiszpanii, a drugie najzwyczajniej odwiedziło rodzinne strony lub na kilka dni w polskie góry, to się nie porozumiecie.

Pracujecie w podobnych porach

Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet uczęszcza do pracy po południu, to normalne, że zostaje wam niedużo czasu na rozmowę i przebywanie w swoim towarzystwie. Czy uda się w ten sposób żyć na dłuższą metę?

Obdarzacie siebie zaufaniem

Jesteście w stosunku do siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie wzajemnie. Nie dajecie sobie powodów do zazdrości i podejrzliwości. Lojalność i uczciwość to podstawa waszego związku.

Wspieranie się

Nawzajem się motywujecie i zachęcacie do akcji. Jesteście parą bez względu na otoczenie, zarazem w fajnych, jak i złych chwilach. Każde z was jest pewne, że ma wsparcie w drugiej osobie i jest w stanie polegać na nim w każdej sytuacji.

Jesteście podobnie inteligentni

To kluczowe, abyście obydwoje byli w tej samej mierze inteligentni, ponieważ wtedy potraficie się porozumieć. Osoba, która jest zmuszona każdą pierdołę przekładać osobie, która nie rozumie wręcz dziecinnych kwestii, prędko się przeciąża rolą nauczyciela.

Macie podobne poczucie humoru

To szalenie znaczące, aby jedno z was nie było nad wyraz poważne, a drugie żartownisiem, bo się będziecie nieprzerwanie kłócić. O wiele lepiej porozumiewają się osoby posiadające jednakowe poczucie humoru.

Religijność

Podobne podejście do kwestii wiary jest niebywale znaczące dla pomyślnego związku. I nie chodzi tu wyłącznie o to, byście oboje byli głęboko religijni, ale o jednakowe podejście do kwestii dobra i zła. Identyczny kodeks moralny to klucz do przygotowania trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

Lubicie w łóżku podobne rzeczy

Jeśli kobieta ceni sobie intensywny i pełen uczucia seks, a mężczyzna pragnie furiackich akcji, seksu analnego, BDSM, to szansa dogadanie się jest nieznaczna. Ona nie musi zdecydować się na coś, co budzi w niej opory, a on będzie z z tego względu odczuwał narastającą frustrację.

Chcecie mieszkać w tym samym kraju

On marzy o tym, by kupić mieszkanie i pracować w Nowym Jorku, a ty nie widzisz życia poza Polską? Tylko pomyśl – nawet jeśli któreś z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z upływem czasu i tak będzie jej to wypominać.

Sposoby odżywniania

Ona lubi sushi, a on nienawidzi surowej ryby? Ona zajada się owocami morza, a on najchętniej stołowałby się każdego dnia w fastfoodach? To bardzo źle. Podobne nawyki żywieniowe to klucz do pomyślnego związku. Jeśli więc wy lubicie jeść to samo, jesteście szczęściarzami.

Spędzacie czas razem

Cieszycie się swoim towarzystwem i lubicie spędzać wspólnie czas. Wszystkie luźne chwile usiłujecie wykorzystać wspólnie. Nawet gdy jesteście zaganiani i macie mało czasu, umiecie wynaleźć dla siebie nieco czasu sam na sam.

Macie zbliżone poglądy

Jesteście jednomyślni w szczególnych życiowych kwestiach. Macie jednakowe przekonania i poglądy w istotnych dla Was kwestiach. Co więcej patrzycie w przyszłość podobnie, posiadacie wspólne plany, cele i marzenia.

Podobne podejście do dzieci

Ważne, aby nie trafić na osobę o gruntownie odmiennym podejściu. Np. ona pragnie dziecka, a on nie. W takiej sytuacji nie dojdziecie do porozumienia. Jeśli obydwoje chcecie mieć dzieci kiedyś, gdy nadejdzie odpowiedni czas, to posiadacie świetne podwaliny pod związek.

Radzicie sobie z problemami

Chociaż zdarza się, że wymieniacie się różnicą zdań, to szanujecie się wzajemnie i jesteście w stanie się porozumieć. Jesteście w stanie rozplątać niezgodności i rozładowywać napięcie. Razem stajecie przeciwko wyzwaniom i trudnościom na swej ścieżce.

Dogadujecie się między sobą

Naturalnie dobra komunikacja jest istotą udanej relacji. Potraficie ze sobą rozmawiać na każdy temat, nie ma między Wami drugiego dna, zagadek i kłamstw. Jesteście w stosunku do siebie otwarci i prawdomówni. Skrupulatnie się słuchacie i okazujecie zaciekawienie tym, co ma do powiedzenia druga osoba.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę