W jaki sposób oczyścić karty tarota ?

Oczyszczanie z pomocą tasowania

Tasowanie jest zwyczajną praktyką przed rozkładem. Jeśli poznajesz nową talię lub najzwyczajniej czujesz się od niej odłączona, możesz ułożyć karty w kolejności (poczynając od wielkich arkanów i przechodząc przez małe arkana), a później po prostu wymieszać całość w bezładny sposób, jak dziecko bawiące się w błocie. Jesteś w stanie również zwyczajnie wykonać dodatkowe dokładne regularne tasowanie dla szybkiego restartu.

Oczyszczanie za pomocą dymu

Po prostu trzymaj swoją talię w okolicy dymu ziołowego kadzidła lub suszonej różdżki, pozwalając mu unosić się nad, wokół i oczyszczać wszystkie karty. Lawenda będzie dobra z uwagi na to, że jest ona rządzona przez Merkurego, co czyni ją doskonałą dla klarowności komunikacji.

W jaki sposób oczyścić karty tarota ?

Oddech

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/toksyczne-relacje-w-tarocie/

Oddech jest ogromnym narzędziem, a wykorzystanie go do procesu oczyszczania pomoże Ci oczyścić Twoją talię. Najzwyczajniej dmuchając silnie nad swoją talią zasadniczo zdmuchujesz z niej każdą starą energię.

Używanie światła księżycowego

Na tej samej zasadzie jak kryształy mogą być ładowane pod światłem księżyca, tak samo procesowi takiego ładowania może ulec twoja talia. Zaleca się położenie swojej talii na parapecie w wieczór kolejnej pełni księżyca i odczekanie chwili, aby niebo zrobiło swoje w czasie nocy.

Oczyszczanie dźwiękiem

Dźwięk jest dalszym wspaniałym narzędziem do oczyszczania talii. Na przykład dzwony posiadają niesamowitą moc oczyszczającą. W takiej samej mierze misy kryształowe, muzyka, a też własny głos jest w stanie w tej sytuacji dużo zdziałać.

Użycie wizualizacji

Trzymając talię między rękami, zamykasz oczy i wyobrażasz sobie białe światło – lub którykolwiek kolor, który ma dla Ciebie wartość oczyszczającą. Kolor ten ma otulać twoją talię i wydobyć z niej starą energię.

Oczyszczająca moc kryształów

Pewne kryształy mogą być perfekcyjne do oczyszczania talii. Możesz albo ułożyć swoją talię na krysztale (o ile jest większych rozmiarów i płaski) albo położyć niewielki kryształ na szczycie talii, aby ją naładować. Można używać zwłaszcza selenitu z racji tego, że jest to oczyszczający kryształ, który jest pomijając to sprawdzony do łączenia się z przewodnikami duchowymi. Jesteś w stanie w takiej samej mierze dobrać kryształ, który jest zgodny z typem odczytu, który wykonujesz.

Użycie pukania

Czy zdarzyło się, że słyszałaś, że musisz zastukać do swojej talii trzy razy przed odczytem? Jest to błyskawiczny i dziecinny sposób na fizyczne wybicie starej energii.

Użycie światła słonecznego

Jest coś orzeźwiającego w siedzeniu na słońcu i nabraniu świeżego powietrza – karty tarota w równej mierze to czują. Zabranie swoich kart na zewnątrz i wachlowanie ich świeżym powietrzem może zdziałać cuda, zwłaszcza jeśli czujesz, że gubisz się w swoich odczytach.

Używanie soli

Sól jest olbrzymim i niezmiernie dostępnym narzędziem do oczyszczania. Jeśli pragniesz oczyścić karty to można je ulokować w pojemniku z solą morską na noc.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę