Jaki jest mój los ?

Czy mam się bać przyszłości ?

Pomyśl o ostatnim razie, kiedy się bałaś, co się zdarzyło? Prawda jest taka, że udało ci się przetrwać. Może myślisz, że mogłaś przegrać lub sprawy nie ułożyły się tak, jak mogły. Może nie zawsze przegrywamy, bo nie jesteśmy wystarczająco dobrzy. Może przeżywamy porażkę, ponieważ istnieje inna droga, którą powinniśmy obrać.

Nie zapominaj o medytacji

Istnieje wiele testów psychologicznych i medycznych, które udowadniają, że duchowość pomaga ludziom szybciej leczyć nawet fizyczne problemy, więc z pewnością może pomóc w przyszłych lękach. Dla osób, które tego nie skosztowały, samo siedzenie i oddychanie będzie czynnością bezcelową. Codzienne medytowanie czyni cuda.

Jaki jest mój los ?

Wizualizuj pozytywny wynik

Wizualizowanie jest czymś więcej niż tylko pragnieniem, ale w realiach praktyką oraz projekcją rzeczywistości, której pragniesz w sposób zamierzony. Ważne jest doświadczanie emocji i odczuć związanych ze zwycięstwem, nawet zanim ono się pojawi.

Wyobraź sobie czarny scenariusz

Co jest najgorszym, co mogłoby się wydarzyć? Wiele z naszych przyszłych lęków, nawet gdyby się spełniły, nie są zagrażającym życiu wyrokiem śmierci, za jaki je uważamy. Owszem, można obserwować pewne scenariusze i sytuacje, które mogłyby źle wpłynąć na naszą egzystencję, ale może to, co potencjalnie okropne, jest tylko niepożądaną sytuacją, a nie doświadczeniem burzącym egzystencje. Najgorsze scenariusze rzadko się ziszczają – nie należy zatem obawiać się ich nadmiernie.

Zamień swoje zmartwienia w pracę

Cierpiąc od czasu do czasu na problemy ze snem wielokrotnie wywołaną określonymi obawami lub napadami melancholii, można zrozumieć, że praca jest najlepszym antidotum na zamartwianie się. Niezależnie od tego, czy chodzi o pozyskanie odwagi, by stawić czoła temu, co jest trudne, poprzez celową pracę nad tym, zaangażowanie umysłu w coś wyjątkowego, czy też aktywność fizyczną, poczujesz się o wiele lepiej, gdy zajmiesz się różnymi sprawami. Praca mają kojące oddziaływanie. Dzięki nim wszystko realizuje się z sukcesem. O tym nigdy nie wolno zapominać, a nadmierne rozmyślanie źle działa na psychikę. O tym mówią zawsze eksperci. Należy słuchać ludzi mających wiedzę.

Pamiętaj, że jesteś silna i odważna

Wszyscy czuliśmy się zwyciężeni. Bycie odważnym oznacza, że robisz to, co masz możliwość, z tym, co masz, niezależnie od tego, jak się czujesz. I być może najważniejszą rzeczą, o której nie wolno zapominać jest to, że nikt inny nie może Ci jej dać, musisz ją dać sobie sama. Aby stawić czoła swoim strachom i swojej przyszłości, musisz uwierzyć, że możesz to uczynić. Odwaga, siła, wewnętrzna spójność są niezmiernie ważne dla każdej osoby. Pozwalają one przeżyć najbardziej nawet trudne dni. Każda osoba może funkcjonować tak, jak chce. Musi jedynie zadbać o swoje sprawy i nie żyć lękami. Tylko takie podejście da wyczekiwany sukces w układaniu własnej egzystencji.

Skup się na chwili obecnej

Większość naszych lęków wypływa z naszego niedoboru wiedzy na temat pewnych rzeczy, w połączeniu z niezdolnością do wglądu w to, co przyniesie nam przyszłość. Prawda jest taka, że bez względu na to, jak na to spoglądasz, możesz zrobić tylko to, co możesz zrobić obecnie. Jeśli nie możesz nic zrobić ze swoimi obecnymi lękami, spaceruj, wybierz się na jogging lub zrelaksuj się na własnej kanapie. Tak będzie lepiej. Takie rozwiązania są jak najbardziej optymalne.

Nie wahaj się prosić o pomoc

Od czasu do czasu wędrujemy przez życie czując w sobie pewien strach i nie mamy nawet odwagi, aby najpierw powiedzieć sobie, że jesteśmy pełni obaw. Kiedy już zdobędziesz się na tę odwagę, przekonasz się, że możesz znacznie lepiej obejrzeć rzeczy, których potrzebujesz, aby zwyciężyć swoje obawy. Co ważniejsze, często rozpoznasz, że być może będziesz musiała poprosić o pomoc do obcych osób. To całkiem naturalne, jesteś przecież człowiekiem.

Martwienie się bez potrzeby nie pomaga

Miej zawsze w pamięci, że Twoje ogromne obawy rzadko się spełniają. Rzeczywistość jest taka, że wielu z nas martwi się o sytuacje, które najprawdopodobniej nigdy się nie wydarzą. Rzeczywistość może być dziwniejsza od fikcji, ale fikcja będzie bardziej przerażająca niż rzeczywistość.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę