Jak zapomnieć o niespełnionej miłości ?

W tym tekście poznasz porady na temat leczenia pokiereszowanego serca. Przekonaj się jak przestać pamiętać o wygasłej miłości oraz jak poradzić sobie z utratą związku. Po przeczytaniu tego teksu na pewno życie stanie się jaśniejsze.

Zacznij się ruszać

Badania naukowe są dowodem na to, że treningi mogą zmniejszyć stres szybko. Użyj ćwiczeń jako zdrowego ujścia do zarządzania uczuciami niepokoju, smutku, senności i stresu. Ćwicz w celu redukowania złych emocji. Codzienny spacer, jazda na rowerze lub wideo treningowe online to sposoby na przyzwyczajenie się do treningów, gdy czujesz się smutna z powodu rozpadu związku.

Nie blokuj myśli o swoim byłym

Kiedy pojawiają się myśli o twoim ekspartnerze, staraj się ich nie zatrzymywać ani nie stopować. Zamiast tego trenuj bycie „świadkiem” tych myśli. Kiedy pojawiają się myśli, uczyń krok do tyłu i uznaj je. Wiesz, że ich doświadczasz; pojawiają się w Twoich myślach. Obserwujesz je. Trenujesz zgodę na zakończenie toksycznej relacji. Nie można pogrążać się w złych myślach. Jest to naprawdę optymalne wyjście.

Nie zatrzymuj emocji

Jak zapomnieć o niespełnionej miłości ?

Kojąca może okazać się pogawędka z zaufanym przyjacielem, członkiem rodziny lub psychoterapeutą na temat uczuć związanych z zakończeniem związku albo byłym partnerem. Jeśli nie czujesz się wyjątkowo, dzieląc się wszystkimi swoimi uczuciami, rozważ zanotowanie ich lub dywagowanie nad nimi. Możesz także zająć się innym działaniem podjąć inne aktywności, taki na przykład jak renowacja lokalu mieszkalnego, który może sprawić, że zapomnisz o tej sytuacji. Niedobre emocje wyjdą z Ciebie, a ty poczujesz się niezależną osobą. Warto zatroszczyć się o optymalne odczucia, które zbudują Twoje poczucie własnej wartości. Uczucia wcale nie muszą być niedobrą sprawą. Mogą posiadać cechy kojące ból. Emocje i odczucia mogą być naprawdę oczyszczające.

Unikaj robienia tego, co będzie Ci przypominać o Twoim byłym

Jeśli nadal czujesz się przytłoczona niedobrymi myślami i emocjami, przemyśl trzymanie się na odległość od miejsc, które mogą być źródłem złych wspomnień. Zacznij żyć na nowo, zapominając o tym, co było. Nie przeżywaj tego, co miało miejsce jakiś czas temu. Po roku czy dwóch nie będziesz odczuwała smutku po rozstaniu z byłym ukochanym. Poczujesz się jak nowo narodzona. Nowe życie jest tuż tuż. Przeszłość należy pogrzebać, a nie rozpamiętywać ją nieustannie. Warto żyć i planować to, co najważniejsze. Zadbaj o siebie, ponieważ od miłości do siebie samego zaczyna się to, co najlepsze. Nie ma nic lepszego niż kochanie siebie i wszystkich swoich zalet. Za jakiś czas zapoczątkujesz nową relację. Jest to więcej niż pewne, a Twoje życie będzie układało się optymalnie.

Zrób listę tego, co w sobie lubisz

Jeśli nie czujesz się dobrze ze sobą, rozważ sporządzenie listy wszystkich świetnych rzeczy, które uczyniłaś dla swojego eks mężczyzny lub wszystkie cechy, które lubił w tobie oraz cechy, które doceniasz w sobie. Odczujesz ulgę i na pewno pomyślisz o byciu z drugim człowiekiem. Czas goi rany, daje poczucie, że za rogiem czeka coś dobrego. Jest to rzeczywiście optymalne rozwiązanie na czas po rozpadzie związku. Myśl o sobie dobrze i nie odkładaj miłego spędzania wolnych chwil na później. Na pewno wszystko ułoży się optymalnie, a Ty odzyskasz zadowolenie ze swojej egzystencji.

Poszukaj nowych radości

Kiedy spędzasz wiele godzin na monitorowaniu swoich uczuć i ponowne połączenie z własnym ja, może to prowadzić do połączenia z tym, co kiedyś dawało ci wyciszenie, szczęście lub inspirację, ale zostało wstrzymane podczas twojego związku. Możemy być bardziej nastawieni na akceptowanie nowych rzeczy, ludzi oraz emocji, aby odkryć nowe odczucie swobody, nawet jeśli to boli. Spróbuj popychać się do robienia rzeczy, nawet jeśli nie masz na to ochoty. Działanie pozwala zapomnieć o przeszłości.

Nie zapomnij o żałobie

Jeśli to możliwe, postaraj się pomyśleć o utracie związku jako o procesie żałoby. Pozwól sobie przetrawić tę sytuację. Nie próbuj od razu znaleźć kogoś nowego. Najlepszą rzeczą, jaką możemy uczynić, to spróbować uhonorować nasze emocje i nie oceniać ich. Aby zaaprobować własne emocje musisz przeformułować swoje myśli. Zamiast myśleć: Nie powinnam czuć się tak smutna, pomyśl Jestem smutna i to nie jest problemem. Potrzebujemy wielu godzin, aby wejrzeć w głąb siebie i zrobić inwentaryzację naszych uczuć. Powinniśmy zająć się naszymi poturbowanymi sercami i pozwolić, aby wyleczenie nastąpiło z upływem miesięcy, troską, delikatnością i głębszym zrozumieniem siebie.

Wyrażaj swoje potrzeby innym

Jeśli nie czujesz się na siłach, by spotkać się z przyjaciółmi na mieście lub trudno ci dotrzymać obietnic, spróbuj podzielić się swoimi uczuciami z innymi. Spróbuj ponownie przemyśleć swoje pragnienia w tym czasie i niech inni pomyślą, z czym masz do czynienia. Wiele osób czuło się w ten sam sposób i zrozumie, że możesz chcieć trochę chwil, aby powrócić do swojego normalnego stanu. Rozmawiaj z innymi osobami, wyrzuć z siebie złe emocje. Nie duś ich w sobie, lecz opowiedz o swoich problemach przyjaciółce. Optymalnie jest gawędzić, ponieważ rozmowa z innymi ludźmi pozwala na dobre odczucia oraz miłe spędzenie wolnych chwil. Damy przeżywają od nowa smutek w zamknięte w swoim mieszkaniu. Jest to zdecydowanie złe podejście do swoich zawirowań uczuciowych. Dobrze jest wyrzucić żal z siebie, ponieważ to pozwala ograniczać wszelkie napięcia.

Skieruj swoją atencję na innych ludzi

Kiedy smutek po rozstaniu jest zbyt trudny do zniesienia, możesz uznać, że skupienie się na kłopotach innych ludzi może poprawić Twoje samopoczucie i sprawić, że przestaniesz myśleć wyłącznie o sobie i swoich sprawach. Rozważ wolontariat w pobliskim przytułku dla ludzi bezdomnych lub schronisku dla psów i kotów. Udzielanie znajomemu w potrzebie przy przyrządzaniu obiadów albo sprzątaniu będzie także doskonałym rozwiązaniem. Nie warto być osobą skupioną wyłącznie na sobie, lecz najlepiej jest budować dobre relacje z innymi. Miłość jeszcze pojawi się w Twoim życiu, to więcej niż pewne.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę