Tarot: Kiedy wyjdę za mąż ?

Przed tym zanim wyjdziesz za mąż warto zastanowić się czy przeszłaś już wszystkie etapy, aby do tego dojrzeć. Przeczytaj o nich, bo warto:

Tarot: Kiedy wyjdę za mąż ?

Samodzielny odpoczynek

Sama, z przyjaciółmi lub z chłopakiem. Wypoczynek i wyjazd z kimś, kto nie jest Twoim rodzicem lub opiekunką szkolną. To Ty za nie płacisz.

Odejście od nastoletnich lat

Spoglądasz na młodych ludzi i nastolatków i doskonale widzisz, jak wiele Was różni. Myślisz sobie, że to dobrze, że jesteś już dorosła. Oczywiście chciałabyś wciąż być beztroską nastolatką, ale psychicznie jesteś już poza tym okresem życia.

Własny rachunek telefoniczny

Umowa i abonament tylko na Ciebie. Brzmi niepoważnie? Od tej pory każda rozmowa i wiadomość, wszelkie opłaty za roaming, czy inne wydatki Spoczywają na Tobie. Teraz nie ma wymówki, że pochłonęły Cię problemy rodzinne, a mama zapłaci za sms-y z chłopakiem.

Doświadczanie luksusowego życia

Czyli chwile i rzeczy, na które wydajesz swoje ciężko zarobione środki, a które nie są Ci koniecznie potrzebne do życia. Robisz to, bo masz prawo i chcesz, jednak nie jest to zbędna rozrzutność. Np. kupujesz alkohol z wyższej półki, decydujesz się na drogi materac, zaopatrujesz się w korekcyjne poduszki.

Samotne zamieszkanie

Nie musisz mieć na własność apartamentu, domu, czy innego mieszkania. Mowa tutaj o samodzielnym zamieszkaniu np. w wynajęciu czegoś gdzie zamieszkasz sama. Zamieszkujesz sama i jesteś z dala od rodziców, czy ukochanego.

Gotowanie rodzicom

Tym razem to Ty przygotowujesz posiłek, nie korzystasz z zapasów, jakie podarowała Ci mama i nie zamawiasz obiadu z knajpy – oni przychodzą do Ciebie, a Ty możesz tym razem być gospodynią tego wieczoru. Poza tym, masz w swoim mieszkaniu wszystko, aby przygotować dania dla innych! Twoje posiłki to co najmniej śniadanie, obiad i kolacja i przez większość czasu przygotowujesz je samodzielnie.

Poradzenie sobie po zakończeniu związku

Przejście przez to wszystko samodzielnie (lub z pomocą bliskich osób). Odparcie smutku, któremu nie udało się Ciebie pogrążyć, a który dał Ci moc do zmian i lepszego życia.

Umiejętność przyznania racji komuś innemu

Potrafisz powiedzieć – to moja wina i wziąć na siebie odpowiedzialność za swoje czyny oraz wszystko to, co mówisz. Nie udajesz, że nic się nie stało, kiedy ktoś przyłapuje Cię na popełnieniu błędu.

Rozwiązywanie problemów

W ciężkich momentach dawałaś sobie radę sama i rozwiązywałaś problemy. Dążyłaś do ich rozwiązania. Trudności ze znalezieniem pracy, zły stan zdrowia bliskich, brak środków na rachunki oraz wszelkie inne trudne sytuacje.

Pilnowanie terminów

Mama nie musi przypominać Ci o kontroli u dentysty, kończącym się ubezpieczeniu, bo Twój wewnętrzny (lub całkiem przyjemny, papierowy) kalendarz świetnie radzi sobie z odpowiedzialnością i terminami.

Zmiana

Chciałaś mieć tatuaż, przebić uszy lub pępek, zrobić większe usta, postawić na inny kolor włosów, być szczuplejsza, wyrobić mięśnie – jeśli zdecydowałaś się na coś, co wymagało przemyślenia, ciężkiej pracy, ale nie miało związku z akceptacją mamy, taty i otoczenia.

Oddalenie się od swojego komfortu

Z różnych względów byłaś lub jesteś postawiona w niewygodnej sytuacji, która daje Ci wyzwanie, np. musisz zdecydować się na przeprowadzkę, poprzez wzgląd na swoją pracę.

Cieszenie się z sukcesów innych

Czystego szczęścia… bez zawiści, stresu, że Ty też powinnaś osiągnąć lub mieć to, co ona.

Własne opinie

Posiadasz swoje poglądy polityczne, myślisz samodzielnie o kwestiach wagi państwowej, czy nawet które dotyczą Twojej osoby, świata i potrafisz określić swoje zdanie. Nie kierujesz się tym, co mówią Twoi rodzice, czy bliscy – naturalnie słuchasz ich opinii, ale to Ty kreujesz swoje.

Odejście z pracy

Sama, bez pytania innych o zdanie. Postanowiłaś tak dlatego, że czyni Cię ona nieszczęśliwą, nie daje zadowalającej ilości pieniędzy, czy zadowolenia.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę