Problem ze stworzeniem związku. Przyczyny

Próbujesz się dostosować do partnera

Jeśli masz wrażenie, że nie rozpadniesz się bez swojego partnera i musisz go zatrzymać idąc po trupach, to w chwili kiedy wytworzy się konfliktowa chwila będziesz bardziej skora do kapitulacji. Ale takie przekonania grożą złamaniem równowagi uczuć i w ostateczności rozpadem związku. Dlatego trzymanie swojej strony, przede wszystkim w sprawach, które mają dla Ciebie większą wagę, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale także Twojej relacji.

Nie masz znajomych

Jeśli nie masz żadnych przyjaciół, ani głębszych relacji z rodziną i centrum Twojego życia prywatnego stanowi Twój partner, to możesz mieć kłopoty. Tym poważniejsze, jeśli on nie daj boże ma bliskich znajomych i swoje życie towarzyskie. Taka sytuacja umie uczynić, że on będzie odczuwał przymus poświęcania Tobie czasu, a to nie będzie dobrze działało na jego uczucia do Ciebie.

Ciągle szukasz nowej gałęzi

Faktycznie jest w miarę dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Głównie dlatego, że minęło do tej pory trochę czasu, motyle w brzuchu umarły i już nie ma takich fajerwerków. Fala początkowej namiętności wcześniej czy później redukuje się, a wasza relacja wstępuje w etap dojrzałości. Jeśli pozwolisz się uwieść pokusie i zaczniesz gonić za motylkami, to jesteś w stanie wpaść w pułapkę namiętności i nieprzerwanie zmieniać partnerów jak rękawiczki.

Próbujesz kontrolować partnera

Naturalnie to dobrze, jeśli chcesz dla swojego partnera jak najlepiej, zachęcasz go do opracowywania nowych celów i pracy nad sobą – natomiast jeżeli dopingowanie przeradza się w terroryzowanie, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo zwyczajne zrzędzenie to bezwzględnie uszkodzisz swoją zażyłość i uczucia Twojego ukochanego.

Często się obrażasz

Rzucając focha prezentujesz swoje słabe punkty i brak pewności siebie. Najgorzej, jeśli rzucasz focha i masz pretensje, kiedy ktoś prezentuje Ci brak zaciekawienia Twoją osobą np. przełożył spotkanie, nie wysłał wiadomości, albo nie podejmuje żadnych innych wysiłków. W praktyce pretensjami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale co więcej zniszczysz waszą relację.

Jesteś roztrzepana

Niektóre kobiety wcale nie są uporządkowane. Obiecują, że coś zrobią, a później o tym nie pamiętają, albo pozostawiają określoną czynność na na drugi dzień. Nie zdążają kiedy się z nimi umawiasz. Nikt nie chce tworzyć związku z tak infantylną kobietą.

Kochasz być w centrum zamieszania

Mężczyźni nie przepadają za tym, gdy kobieta bez przerwy musi być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic złego jeśli nie zawsze to ty musisz olśniewać. Jeśli jesteś z tych kobiet, które za żadne skarby nie dadzą nikomu innemu stać na podium, to sama sobie wystawiasz niedobre świadectwo.

Kipisz z zazdrości

Oczywiście powiada się, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest głupota. Zazdrość jest niczym toksyna. Tak naprawdę znikoma doza nic Ci nie zrobi, natomiast nic nie tłumaczy stosowania substancji trującej. A wzięcie tego w nadmiarze może mieć fatalne skutki. Nawet jeśli odczuwasz zazdrość to musisz zdawać sobie sprawę, że przekładanie jej na swojego partnera nie tylko nie da Ci nic korzystnego, ale wręcz dołoży do pieca, bo jeszcze dalej go od siebie odepchniesz, jego uczucia bardziej się osłabią, a przez to ewentualność zdrady będzie jeszcze większe.

Nigdy nie byłaś w żadnej uczuciowej relacji

Jeśli nie posiadasz za sobą żadnej głębszej zażyłości, to jest to niebywale wątpliwe. Coś musi być z tobą nie tak – w ten sposób tak myśli większość ludzi. Możliwe nie potrafisz dojść do porozumienia, niewykluczone stawiasz egoizm na pierwszym miejscu lub najnormalniej w świecie nie umiesz się wczuć w żadną relację długoterminową.

Niepotrzebnie oceniasz innych

Fakt, że jesteś bardzo krytyczna wobec innych, bez względu na to, czy chodzi o przyjaciółki z pracy, sprzedawczynie z supermarketu czy kumpli swojego faceta, niedobrze o tobie świadczy. Ktoś, kto łatwo ocenia innych, jest często niesprawiedliwy, drobnostkowy i nadęty. Z kimś takim trudno się żyje.

Pieniądze się Ciebie nie trzymają

Niektóre kobiety wydają więcej, niż zarabiają, żyją ponad stan. To nie widzi się mężczyznom. Jeśli łatwą ręką roztrwaniasz pieniądze, których nie posiadasz to musisz zdawać sobie sprawę, że nie prezentujesz się jako właściwa partnerka. Żaden facet nie będzie chciał związać się z kobietą, która będzie w stanie go wmanewrować w spiralę kredytów.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę