Tarot. Co mnie czeka w miłości ?

Twoja wyobraźnia bywa gorsza niż rzeczywistość

To potwierdzone stwierdzenie, że twoje ciało stara się przygotować się na najgorszy scenariusz, więc twój umysł buduje te zamienne rzeczywistości, które są straszne i powodują, że stresujesz się i irytujesz zbliżającymi się wydarzeniami. Mów sobie, że to, co ma się odbyć będzie korzystniejsze niż twoje złe wizje.

To jest nieuniknione

Przyszłość się wydarzy, nie ma znaczenia, jak mocno będziesz się zamartwiać lub starać ją zmodyfikować. To jest po prostu fakt. Jeśli byliby ludzie, którzy mogliby kierować czasem, nie przypuszczasz, że już przedtem byśmy o tym się dowiedzieli? Martwienie się o coś, co wydarzy się bez względu na to, co uczynisz, jest w zupełności bezsensowne. Tak naprawdę marnotrawisz swój czas, przejmując się tak bardzo.

Lepsze radzenie sobie z konfliktami

Zamartwianie się o to, co będzie kiedyś powoduje, że radzenie sobie z kłótniami w twoim życiu jest gorsze, z powodu tego, że od razu robisz się zestresowana. Dzięki stosowniejszemu radzeniu sobie z sporami będziesz miała co więcej poczucie spełnienia w swoim życiu.

Będziesz bardziej obecna tu i teraz

W chwili kiedy spędzasz zdecydowanie za dużo czasu martwiąc się o to, co będzie kiedyś, nie dostrzegasz tego, co jest właśnie przed tobą. Działają trzy części czasu – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość – i spędzając tak wiele czasu w przyszłości, tracisz najważniejszą i najbardziej istotną część – teraźniejszość.

Zmienisz swoje plany

Twoje cele i marzenia będą poddawać się modyfikacji stale. Możesz obudzić się danego ranka i chcieć iść w zupełnie inną stronę w życiu, a to oznacza, że cała Twoja przyszłość idzie naprzód wraz z celami. Jaki jest sens w martwieniu się o coś, co będzie się przeinaczać nieustannie?

Przyszłość po prostu jest

Prawdę mówiąc, spędzamy tak dużo czasu usiłując wytworzyć naszą przyszłość najlepszą jaką tylko się da, z racji na to, że uważamy, że nasza przyszłość jest kluczem do naszego szczęścia. Marnujesz tak dużo czasu przejmując się o coś, co nie jest tak szczególne w naszym życiu. Naturalnie, musisz o tym myśleć raz na czas, ale nigdy nie powinnaś przeznaczać przeważającej części swojego czasu będąc niespokojnym o to, co ma nadejść, ponieważ to faktycznie istotne jest jedynie to, co czynisz tu i obecnie.

Wszyscy ludzie czują to samo

Jest to spory powód, aby przestać przejmować się o przyszłość, nawet jeśli jest to odrobinę cięższe do zrozumienia. Nie jesteś sam w troskaniu się o to, co będzie kiedyś. Są tony ludzi, którzy są w zbliżonej sytuacji, jak ty. Dlatego nie powinnaś czuć potrzeby, aby zamartwiać się bez przerwy o to, co będzie kiedyś, bo wszyscy inni się o nią troskają. Stań się początkiem ruchu, który położy kres obsesyjnym myślom o przyszłości.

Będziesz bardziej pozytywną osobą

zamartwianie się, niepokój i stres to złe emocje, które mogą mieć ogromny wpływ na twoją osobowość. Kiedy przejmujesz się o przyszłość, narażasz się na wszelakie negatywne rzeczy, które są w stanie się ziścić w twoim życiu i nie skupiasz się na pozytywach.

Zdrowsze życie

Jak się okazuje, przejmowanie się czyni, że jesteś nieopanowana, a niepokój kieruje do stresu. Jest powód, dla którego tak wielu ludzi rozmawia i rozpisuje się o rozmaitych sposobach wyzbywania się stresu, a to z tej przyczyny, że jest on niezdrowy dla twojego zdrowia. Nie czekaj, aż zachorujesz, z nadwagą i padnięta, zanim przestaniesz się martwić o swoją przyszłość. Zacznij już i po prostu pozwól, aby wszystko biegło własnym torem. Twoje ciało podziękuje ci za to i zaczniesz dostrzegać, jak wielką robi to różnicę.

Świat ewoluuje

Jeśli żyłeś całe życie będąc świadomym konkretnie, co pragniesz robić i kierowałeś się konkretną ścieżką, aby się tam znaleźć i w końcu pozyskujesz przyszłość, którą każdorazowo widziałeś dla siebie to doskonale. Natomiast zdecydowana większość ludzi dostrzeże zupełnie inną rzeczywistość. Nie zważając na twoje cele, świat jest nieustannie przeobrażającym się miejscem i będziesz musiał dostosować się do jego potrzeb.

Podejmowanie decyzji przychodzi Ci dużo łatwiej

Rozmyślasz tak często o przyszłości, że jeśli myśl o podjęciu decyzji, która może wywołać jakąś zmianę w twoim życiu nierzadko pozostaje nieosiągana. Całkowicie wzbraniasz się podejmowania decyzji, które mogą mieć potencjał, aby w zadowalający sposób zmienić życie.

Poprawisz swoje skupienie

Należy zastanowić się, jak wiele razy byłaś w trakcie wykonywania czegoś i nieoczekiwanie utraciłaś koncentrację przez własne złe i inwazyjne lęki w sprawie przyszłości. To prawdopodobnie dzieje się z tobą przez cały dzień, a ty nawet nie jesteś tego świadoma. Kluczem do wspaniałej przyszłości jest to, aby przestać martwić się tak bardzo o to, co będzie i po prostu iść z prądem i niech się dzieje co ma się dziać.

Nigdy nie wiadomo jak dokładnie będzie wyglądać przyszłość

Chodzi o to, że nigdy nie będziesz w stanie powiedzieć, co przyniesie Ci to, co będzie dalej. Martwienie się o coś, o czym wręcz nie masz zielonego pojęcia, jest zwyczajnie niemądre. Pozbądź się tej jednej rzeczy w swoim życiu i przestań martwić się o to, co będzie później.

Nie możesz kontrolować wszystkiego

Jaki jest sens w poświęcaniu tyle czasu i mocy w coś, czego nie jesteś w stanie zmienić? Przyszłość odbędzie się nieważne, co uczynisz. Po prostu przestań przejmować się o przyszłość, ponieważ zmodyfikuje się ona nieważne, co uczynisz, aby ją zmodyfikować. Zdaj sobie sprawę z tego, że twoja przyszłość jest tajemnicą i idź dalej.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę