Opinie moich klientów

Opinie o moim wróżeniu

“ Szanowna Pani Otylio Korzystając z okazji chce jeszcze raz powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem Pani umiejętności, życzliwości i zrozumienia. Ten czas i ogrom pracy, który Pani przeznaczyła by mi udzielić wskazówek, pomóc są czymś tak wspaniałym i wyjątkowym. Będę Panią polecać osobom, które będą potrzebowały pomocy, porady. Moim zdaniem, jest Pani wyjątkową osobą. Ciepło Panią pozdrawiam i życzę Pani wszystkiego co najpiękniejsze w życiu. ”

Pani Justyna


“ Witam Panią, Serdecznie „nie dziękuję” za wróżbę! Oczywiście polubiłam Pani stronę na Facebook i na pewno z pełnym zadowoleniem polecę Panią wśród swoich znajomych. Serdecznie Panią pozdrawiam! ”

Pani Iwona


“ Witam, napiszę tylko, że analiza numerologiczna zgadza się z moim charakterem w 99% 🙂 Teraz gdy wiem, że S. też jest numerologiczną Siódemką wiele rzeczy stało się nagle dla mnie jasnych – jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy żeby to wyliczyć a swego czasu interesowałem się tym tematem. Odpowiedzi na pozostałe cztery pytania… Hmmm… Szczerze mówiąc sam udzieliłem sobie odpowiedzi na te pytania na podstawie swoich odczuć zanim do Pani napisałem i muszę przyznać, że zgadzają się z tym co Pani napisała w 100% 🙂 oczywiście będę polecał! ”

Pan Michał


“ Witam Pani Otylio, Przeczytałam wróżbe od Pani, no cóż, miałam nadzieję że karty będą miały lepsze dla mnie wiadomości, ale jak Pani pisze to nie jest wyrocznia…ale analizując ja parę razy stwierdziłam że jednak dużo jest w tym prawdy. Gorąca pozdrawiam i dużo szczęścia życzę 🙂 ”

Pani Alicja


“ Jestem pod wrażeniem, że tak szybko 🙂 Szanowna Pani Otylio – ślicznie dziękuję 🙂 Dużo się pokrywa, w zakresie mojego podejścia do pracy. Dziękuję za wróżbę i za takiego pozytywnego „kopa”, że warto jednak dalej o coś walczyć, nawet, jeżeli to tylko wróżba 🙂 ”

Pani Roksana


“ Witam serdecznie Bardzo dziękuje za blyskawiczna odpowiedz ,,, powiem Pani ze jestem pod wielkim wrażenie , ile prawdy było w tej wiadomości , co do mojej osoby i osoby o która pytałam . Mam nadzieje ze będę mogła skorzystać jeszcze z Pani usług Jestem bardzo wdzięczna za wiadomość od Pani ,dzieki tej wiadomości moje oczy bedą szeroko otwarte na sytuacje w której obecinie sie znajduje Pozdrawiam ”

Pani Mirka


Aby zobaczyć resztę moich opinii proszę udać się na stronę: otylia.net/wrozka-otylia/opinie.html


Posiadam olbrzymie doświadczenie w stawianiu kart, więc jeśli się wahasz – po prostu do mnie napisz. Jeśli tego nie zrobisz dziś lub odłożysz to na jutro to tak naprawdę nigdy możesz już nie mieć szansy skorzystania z tarota.

Chcesz wiedzieć jak zamówić u mnie wróżbę ? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dziale: postaw tarota.

Jeżeli mają Państwo ochotę na wróżby online to zapraszam.