Księżyc Opis karty

Księżyc Opis karty

Ogólna charakterystyka karty tarota: Księżyc

Księżyc oznaczony jest numerem 18. Symbolizuje działanie psychiki. Pokazuje zmiany oraz osiągnięcie dojrzałości. Nierzadko oznacza, iż zaczniemy w inny sposób rozumieć świat. Podświadomość da o sobie znać i do głosu dojdzie intuicja. Dokona się w nas zmiana wewnętrzna. Karta pragnie powiedzieć, by nie kierować się jedynie umysłem. Powinno się wprowadzić w życie to, co sugeruje intuicja. Księżyc odkrywa tajemnice, wyłania z ciemności prawdziwą postać. Dlatego może oznaczać odrzucenie złudzeń. Jego światło potrafi uwydatnić urok. Czasem przesłanie karty jest wprost odwrotne- życie pełne nierzeczywistych wytworów.

Co oznacza Księżyc w przyszłych wydarzeniach ?

Sytuacje, które niebawem przyjdą, będą skutkowały zmianą myślenia o 180 stopni. Bez znaczenia gdzie to się zdarzy – w pracy, na spacerze, w domu. Z pewnością wywoła w nas gwałtowne emocje, skłoni do analizy, a w rezultacie przyczyni się do zmiany światopoglądu.

Co znaczy Księżyc jeśli chodzi o spotkanie osoby?

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie kierowała się głosem serca. Odczuwa silne emocje. Jej sny mogą być niezwykłe, gdyż jej wyobraźnia nie ma końca. Dlatego byłaby świetnym reżyserem filmu/autorem opowiadania. Interesuje się wróżbiarstwem. Może czytać z dłoni, kart tarota, snów, kosmogramu. Co interesujące lubi działać na wielu płaszczyznach więc niełatwo określić jej zawód oraz konkretne hobby.

Co znaczy Księżyc w pracy/finansach ?

Księżyc radzi, aby przyłożyć się do zobowiązań. Często zwiastuje utratę czegoś, czyli możemy zostać zwolnieni/zdegradowani. Lepiej zapobiegać aniżeli leczyć z tego powodu należy poświęcić czas, by zadania wykonywać dokładniej aniżeli dotychczas. Sprawdźmy kilka razy, bo jesteśmy na celowniku szefa.

Co znaczy Księżyc w relacjach uczuciowych ?

W pozytywnym aspekcie przepowiada ciąże, W negatywnym zaś brak poczucia bezpieczeństwa ze względu na niełatwy przebieg wcześniejszego związku. Sytuacja stała się niejasna, a więc trudno będzie zachować pozytywne wibracje. Ciężko będzie się dogadać. Jest to czas kłamstw w stosunku do drugiej połówki.

Co znaczy Księżyc w miłości ?

Księżyc często reprezentuje fantazjowanie o romantycznej miłości. Są to marzenia tak oderwane od rzeczywistości, że trudno w nich znaleźć zdrowego postrzegania związku. Wskazuje na bogate wyobrażenia. Mogą to być marzenia seksualne, miłosne gesty i uniesienia. Czasem ukazuje spojrzenia rzucane ukradkiem. Jest to zafascynowanie przeżywane wewnętrznie.

Co znaczy Księżyc jako rada ?

Cel będzie wymagał od nas totalnej koncentracji. Nie należy przechodzić chociażby na moment do świata fantazji. Powinno się aczkolwiek zwrócić uwagę na sny. Będą się tam kryły porady oraz rozszyfrowanie naszego problemu. Dziś jest dobry dzień na to, aby zdobyć doświadczenie. Pomimo wszystko warto działać rozsądnie.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę