Diabeł Opis karty

Diabeł Opis karty

Ogólna charakterystyka karty tarota: Diabeł

Diabeł (Demon) oznaczony jest numerem 15. Oznacza uzależnienie, zniewolenie. Tak naprawdę tylko my decydujemy czy poddajemy się tej kontroli. Jest parę przesłań tej karty. Może wskazywać na brak pewności siebie, przez co nie rozpoczynamy działania. Myślimy, że nie zasługujemy na dobro. Nic nam nie wyjdzie. Osoba w energii Demona może chcieć przejąć kontrolę nad innymi przy pomocy manipulacji. Fortel, agresja oraz nienawiść to jej integralne elementy. Jest to mroczna strona naszej osobowości. Pierwotne, zwierzęce instynkty. Może wyjść z nas w najmniej oczekiwanym momencie. Czasem karta pokazuje toksyczny związek. Partner rządzi nami, ciągnie nas na samo dno.

Co znaczy Diabeł jeśli chodzi o spotkanie osoby?

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie uwodzicielska. Niełatwo jej zaaprobować cokolwiek co odbiega od jej wzorca myślowego. Wzbudza sympatię płci przeciwnej, co może wykorzystywać. Potrafi władać innymi, bo ludzie ślepo za nią podążają.

Co znaczy Diabeł w miłości ?

Karta pokazuje uleganie drugiej osobie. Ostrzega przed fałszywymi osobami w naszym otoczeniu. To seksualna karta pełna pociągu, żaru, namiętności. Dotyczy to każdej ze stron. Jednakże ostrzega przed tym, że to uczucie może wpływać na nas negatywnie.

Co znaczy Diabeł w pracy/finansach ?

„Po trupach do celu”- karta pokazuje, iż mogliśmy osiągnąć korzyść materialną/zawodową czyimś kosztem. Możemy spodziewać się raptownego dopływu środków pieniężnych. Karta jednak pokazuje zależność od pieniędzy. Może to objawić się rosnącym długiem/związkiem, który uzależnia finansowo/brakiem szansy zmiany pracodawcy.

Co znaczy Diabeł w relacjach uczuciowych ?

Ciężko zrozumieć jak w zasadzie funkcjonuje ten związek. Możemy czuć się zagubieni. Diabeł wskazuje na nasilone emocje. Czasami zgoła bycie zależnym od drugiej osoby. Jedno z partnerów może chcieć zdominować drugiego. Seksualność jest na wysokim poziomie. Nieczęsto w niej czegoś brakuje. Czuć magnetyzm. Nierzadko ukazuje relacje oparte na korzyściach seksualnych bądź też finansowych.

Co oznacza Diabeł w przyszłych wydarzeniach ?

Diabeł ukazuje zniewolenie. Z tego powodu możemy zostać czyimś dłużnikiem. Możemy nie być gotowi na opuszczenie osoby, która robi nam krzywdę. Karta może zapowiadać nałóg. Alkohol, seks, papierosy, a nawet słodycze. Z łatwością oraz niewidocznie przejmuje nad nami kontrolę. Uzależnić można się w zasadzie od wszystkiego.

Co znaczy Diabeł jako rada ?

Dziś niesamowicie łatwo wpaść w tarapaty. Ktoś może namówić nas do dokonania czegoś, co przeczy naszym zasadom. Jeden drink? Przejście przez zebrę na czerwonym świetle? Kradzież? Lekkomyślne zwolnienie się z pracy? Wszystko możliwe. To dzień, w którym nie myślimy jasno i jesteśmy podatni na manipulację.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę