Głupiec Opis karty

Głupiec Opis karty

Ogólna charakterystyka karty tarota: Głupiec

Głupiec (wędrowiec) oznaczony jest cyfrą 0. Symbolizuje rozpoczęcie życiowej wędrówki. Kończy się jakiś okres w życiu, a rozpoczyna coś zupełnie nowego. Może chodzić o nowy związek, zapoczątkowanie nowego projektu bądź też zmianę kierunku dotychczasowego życia. Jest to definitywne pozostawienie za sobą tego, co było. Wędrowiec jest osobą dość łatwowierną bez doświadczenia życiowego. Jednak charakteryzuje ją energia, ufne spoglądanie w przyszłość. Ma w sobie niezrównaną siłę do podjęcia inicjatywy. Niestety nie umie trzeźwo ocenić ryzyka. Nie zdaje sobie sprawy z następstw, jakie może ponieść.

Co znaczy Głupiec w relacjach uczuciowych ?

Wędrowiec niejednokrotnie sygnalizuje pragnienie zakończenia relacji. Jeśli była to relacja toksyczna, odbierająca siły należy zrobić to niezwłocznie. Nie zastanawiajmy się, co będzie dalej i nie bójmy się wkroczyć w niewiadome. Karta nie przepowiada przykrych zdarzeń w sferze miłosnej. Jeśli jest to początek związku, karta może sygnalizować pierwsze zbliżenia seksualne bądź też eksperymenty w sypialni.

Co znaczy Głupiec w pracy/finansach ?

Początek w sferze zawodowej. Może to być nowe stanowisko, nowy zawód, otrzymanie pierwszej pracy. Rozrzutność oraz brak kontroli nad finansami. Jest to czas zdobywania nowych umiejętności i nabierania doświadczenia zawodowego.

Co oznacza Głupiec w przyszłych wydarzeniach ?

Nadciągają nowe zdarzenia. Zakończenie pewnego okresu i rozpoczęcie czegoś nowego. Może to być związek, praca, studia, przeprowadzka do innego miasta. Co więcej, wydarzenia te mogą mieć miejsce po raz pierwszy. Pozwalają na to, by zdobyć doświadczenie. Wędrowiec doradza, by nie podchodzić zbyt poważnie do życia i nauczyć się z niego czerpać radość.

Co znaczy Głupiec jako rada ?

Wprowadzajmy w życie to, co sugeruje serce. Rozum potrafi odebrać totalnie radość z życia. Z tego powodu trzeba przeznaczać czas na przyjemności. Wędrowiec uprasza, żeby otworzyć się na nowe i zwalczyć strach.

Co znaczy Głupiec w miłości ?

Wędrowiec dodaje odrobinę otuchy. Wszystko można rozpoczynać od nowa. Nie ma ograniczonej liczby prób. Zachęca do tego, żeby zapomnieć o cierpieniu i mimo uprzedzeń – zaryzykować. Bez zastanawiania się powinno się podjąć działanie. Nie zastanawiać się, ale działać! Może ukazywać pierwsze współżycie seksualne. Jest to pomyślny okres na romans po to, aby posiadać cudowne wspomnienia oraz nabyć pewnego doświadczenia w sferze uczuciowej.

Co znaczy Głupiec jeśli chodzi o spotkanie osoby?

Osoba, która stanie na naszej ścieżce jest lekkoduchem. Nie podchodzi do życia odpowiedzialnie, logicznie i rozsądnie. Może mieć duszę młodzieńca bądź po prostu być młodym człowiekiem. Uwielbia rozrywkowy styl życia, zbyt wiele czasu spędza na przyjemnościach. Nie myśli o przyszłości oraz następstwach.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę