Koło fortuny Opis karty

Koło fortuny Opis karty

Ogólna charakterystyka karty tarota: Koło fortuny

Koło Fortuny (Koło Szczęścia) oznaczone jest numerem 10. Reprezentuje Siłę Wyższą, która kieruje życiem. Czasami doświadczamy momentów obfitujących w szczęście, radość, satysfakcję, sukces, spełnienie. W niedługim czasie przychodzi rozrywający serce smutek, rozpacz, depresja, żal, złość. Daje do zrozumienia, że człowiek nie ma kontroli nad własnym życiem. To, co zostało z Góry ustalone, musi zostać prędzej czy później wplecione w życie. Naszym przeznaczeniem jest doświadczać i smakować życia w każdym jego blasku. Koło Szczęścia ukazuje dobijające poczucie bezsilności, w stosunku do własnego losu. Karta jednak daje nadzieję na to, że potężna, druzgocąca burza przechodząca przez nasze życie, ustąpi miejsca olśniewającej tęczy i gorącym promieniom słońca.

Co znaczy Koło fortuny w pracy/finansach ?

Karta oznacza zmiany w dobrym kierunku, osiągnięcie sukcesu. Dlatego możemy oczekiwać innego stanowiska, podwyżki, polepszenia się warunków pracy, otrzymania korzystniejszej umowy o pracę, korzyści w formie bonów żywnościowych, kart członkowskich do klubów sportowych.

Co znaczy Koło fortuny jeśli chodzi o spotkanie osoby?

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie umieć docenić wszystko, co ją spotyka. Umie wyciągnąć wnioski z pozornie nic nie znaczących zdarzeń. Nawet jeżeli są niekorzystne, nie traci pogody ducha. Docenia to, czym obdarza ją los. Dzięki umiejętności obserwacji, analizy i właściwej interpretacji nierzadko staje się kimś w rodzaju specjalisty. Tak wielokrotnie nazywana jest w swoim miejscu pracy.

Co znaczy Koło fortuny w miłości ?

Koło Fortuny to zmiany, które muszą nastąpić. Wszechświat szykuje dla nas coś ważnego. Dzięki temu uzyskamy istotną mądrość na przyszłość i wyciągniemy lekcję. Oczywiście może dziać to się wbrew naszej woli albo oczekiwaniom. Siła Wyższa wie, co jest dla nas najlepsze. Jeśli nie poddamy się zmianom, to los sam je wymusi Reprezentuje koniec oraz początek. W miłości może więc oznaczać koniec relacji/wejście w relacje.

Co znaczy Koło fortuny jako rada ?

Koło Fortuny prosi, aby zachować pozytywne podejście do życia. W przeciwnym wypadku tak jak magnes będziemy przyciągać negatywną energię (sytuacje, los). Zakończył się pewien etap, a to, co przyniesie nam Wszechświat, w głównej mierze zależne jest od naszego podejścia.

Co znaczy Koło fortuny w relacjach uczuciowych ?

Karta reprezentuje przemiany niosące za sobą szczęście. Czasem opowiada o tym, że przeznaczenie złączyło dwoje ludzi. Może to być ta „jedyna” miłość. Mówi o przemianie, dlatego możemy spostrzegać partnera w innym świetle. Koło Szczęścia często przygotowuje test dla nas bądź też naszej drugiej połowy. Z tego powodu jest wskazane, aby wzmocnić więzi i przygotować się na każdą możliwość.

Co oznacza Koło fortuny w przyszłych wydarzeniach ?

Koło Fortuny wskazuje na zdarzenia, nad którymi nie panujemy. Nie mamy nad nimi żadnej kontroli. Nierzadko wskazuje na to, że konieczna jest zmiana drogi, którą podążamy. Możemy być bardzo zaskoczeni rozwojem zdarzeń. W pozytywnym aspekcie symbolizuje nadarzające się okazje.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę