Śmierć Opis karty

Śmierć Opis karty

Ogólna charakterystyka karty tarota: Śmierć

Śmierć oznaczona jest numerem trzynaście. Wielokrotnie symbolizuje uzyskanie świadomości będącej rezultatem straty. Możemy odnieść wrażenie śmierci, przez którą budzimy się ponownie i osiągamy nowe postrzeganie świata. Jest to czas pożegnania się. Porzucenia bezużytecznych osób, rzeczy, miejsc. Odbyły już swoją rolę i muszą ustąpić miejsca nowym, rozwijającym nas aspektom. Pamiętajmy, że Śmierć zabiera wyłącznie to, co uniemożliwia rozwój. Śmierć przypomina, iż nic nie trwa wiecznie. Wszystko się zaczyna i kończy. Z tego powodu traktujmy pomyślne okoliczności jako szansę na polepszenie życia. Karta ukazuje konkretne zmiany w życiu. Kończy się jakiś etap w życiu.

Co znaczy Śmierć jeśli chodzi o spotkanie osoby?

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charaktreryzowała się wielką odpornością psychiczną. Karta niejednokrotnie ukazuje osobę starszą. Wiele niełatwych chwil przeżyła w swoim życiu. Brzydzi się oszustwem, interesuje się ezoteryką. Może posiadać zdolności jasnowidzenia.

Co znaczy Śmierć jako rada ?

Karta prosi, aby przestać przywiązywać się do osób, przedmiotów, miejsc. Pamiętajmy, że konieczne jest porzucenie, aby nowe mogło się zacząć. Siła Wyższa przygląda się nam. Sprawdza, czy jesteśmy wdzięczni, otwarci i korzystamy z życia, czy wręcz przeciwnie narzekamy i nie możemy pogodzić się ze stratą.

Co znaczy Śmierć w relacjach uczuciowych ?

Śmierć seksu oraz uczuć. Nierzadko ukazuje, że druga osoba blokuje nas, uniemożliwia stawianie śmiałych kroków. Czasami wręcz cofa nas. Możemy odczuwać, iż dusimy się w tej relacji. Być razem, a jednak osobno. Chcemy zakończyć ten związek i tak zapewne się stanie. Jednak zdarzają się sytuacje, gdy Śmierć sugeruje pracę nad związkiem!

Co oznacza Śmierć w przyszłych wydarzeniach ?

Śmierć niejednokrotnie ukazuje uwolnienie się od okoliczności, które blokowały nasz rozwój. Wprowadzanie wielu zmian w życie, a więc będzie to porzucenie dotychczasowego sposobu na życie. Jest to czas, w którym przeanalizujemy przyjaźnie, kontakty z ludźmi. Ci, którzy podcinali nam skrzydła bądź w jakiś inny sposób ograniczali nasz rozwój, mogą liczyć na zerwanie więzi.

Co znaczy Śmierć w miłości ?

Śmierć często namawia, aby zakończyć pewien etap w życiu. Stara miłość już nie wróci, czyli nie warto na okrągło tego rozpamiętywać. Czas otworzyć się na nowe znajomości! Karta niejednokrotnie zapowiada wycofanie się. Dlatego możemy spodziewać się przerwy w kontakcie lub zerwaniu go. Pamiętajmy, że nie przymusimy nikogo do miłości. Warto wykazać się cierpliwością, a najlepiej poczekać na bardziej sprzyjającą kartę.

Co znaczy Śmierć w pracy/finansach ?

Śmierć zwiastuje zakończenie pewnego etapu, a więc można spodziewać się zwolnienia z pracy lub też przejścia na emeryturę. Jeśli posiadamy swoją działalność, to zwiastuje, że okres jej świetności dobiega końca i możliwe, że będzie trzeba zamknąć interes albo zyski zaczną być niewystarczające. Czasem wręcz karta oznacza duże straty materialne, które odbiją się na komforcie życia.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę