Jak sprawdzić czy ktoś rzucił na mnie urok ?

Jak sprawdzić czy ktoś rzucił na mnie urok ?

Brakujące przedmioty osobiste

Bielizna lub ubrania (zwłaszcza noszone) pozostawiają silny ślad energetyczny. To samo tyczy się twoich niezwykle prywatnych rzeczy (przypuśćmy, że zegarka). Ta wasza gęsta energia może być użyta jako ogniwo w rytuałach, tak samo w dobrych jak i negatywnych celach.

Amulety znikają lub się łamią

Amulety noszone są po to, aby to one odniosły wszelakie szkody, a nie osoba lub dom, który ochraniają. Z uwagi na to również, gdy amulet się psuje lub znika, oznacza to, że jego energia została wykorzystana. Wymień amulet na nowy i nigdy nie naprawiaj złamanego amuletu.

Ktoś zostawia dziwne znaki na Twoim domu

Czarownice są w stanie potrzebować „oznaczyć” twoje terytorium za pomocą swoich nadprzyrodzonych śladów. Dostrzeżenie magicznych talizmanów niewiadomego pochodzenia na twoim terenie świadczy o tym, że była tam czarownica lub ktoś, kto usiłuje ją naśladować. Symbol ten jest prawdopodobnie wyryty nożem (rytualnym sztyletem) lub namalowany magicznym tuszem. Niezależnie od „klątwy”, powiadom policję, jeśli twierdzisz, że powinnaś zgłosić wandalizm, który wydarzył się na twoim terenie. Pozbądź się upiornych symboli – usuń je. Po oczyszczeniu miejsca rzuć na nie wodę święconą.

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/odczynianie-urokow/

Dziwne zachowanie zwierząt

Głównie klątwa przyciąga jednostki o niskiej wibracji, które krążą dookoła przeklętego celu. Z tego względu zwierzęta, które są silniej wrażliwe na duchy lub energie, zachowują się nieoczekiwanie. Weźmy pod uwagę następujące przykłady: Ptaki – zazwyczaj kruki – latające wokół twojego mieszkania lub otoczenia. Psy szczekające bez powodu. Przynajmniej takie masz odczucie… Mrówki (zazwyczaj czerwone) przejmują miejsce (w którym ich przedtem nie było). Podglądaj rzetelnie zachowanie zwierząt. Spróbuj rzucić zaklęcie oczyszczające lub przepłukać dom wodą święconą.

Dziwne bóle niewiadomego pochodzenia

Zdarza się tak, że atak magiczny czyli klątwa wstępuje w interakcję z twoją matrycą energetyczną, co ewentualnie jesteś w stanie odczuwać jako ból. Ten ból jest tak naprawdę zawiadomieniem od twojej aury, że stało się coś niedobrego. Szczególnie jeśli ten ból nie da się porównać do czegoś, co jak do tej pory czułaś lub dotyczy części twojego ciała, która jest w 100% sprawna. Każdy ból musi być najpierw sprawdzony przez specjalistę medycznego. Monitoruj ból. Kiedy po raz pierwszy wystąpił? Czy wystąpił w czasie pełni księżyca? Sporządzaj notatki. Oczyszczaj i osłaniaj swoją aurę.

Zagubione fotografie

Mówi się, że fotografie (przede wszystkim te starsze lub niecyfrowe) mają coś z twojej energii eterycznej. Są one w stanie faktycznie funkcjonować jako łącznik z fotografowaną osobą, zwierzęciem lub miejscem. Jest to wykorzystywane jako punkt najważniejszy dla wielu rytuałów, w tej samej mierze pozytywnych jak i negatywnych. Z tej przyczyny także zaginione zdjęcia z twojego pokoju lub domu oznaczają, że ktoś jest w stanie je zagarnąć, aby wziąć je do mrocznych rytuałów.

Straszny przedmiot w Twoim domu

Wiedźmy, które wyznaczają cię za cel, muszą nawiązać łączność, aby skutecznie cię przekląć. Aby to uczynić, muszą zastosować parę sposobów. Najczęstszym instrumentem czarownic jest strach. Strach łączy ludzi. Jeśli czujesz się przeklęty, to jest to jak samospełniająca się przepowiednia. Z psychologicznego punktu widzenia, gdy jesteśmy przekonani, że jesteśmy łatwym kąskiem, jesteśmy w stanie zachowywać się jak przeklęci ludzie. Udaj się na posterunek, jeśli uważasz, że ktoś zakradł się do twojego domu i zostawił coś przeraźliwego, aby cię terroryzować. Należy zgłosić każde przypuszczalne „włamanie”, a także akt wandalizmu. Wyrzuć ten przerażający przedmiot. Co najważniejsze: Nigdy nie wrzucaj przeklętego artefaktu do jeziora.

Drzewa dziwnie się zachowują lub zdrowe rośliny domowe chorują

Jeśli zdrowe rośliny domowe więdną bez żadnego powodu, najpierw powinieneś zobaczyć glebę.
Często złe czarownice „pod przykrywką” wolą zakopywać zaczarowane przedmioty w roślinach domowych. Rośliny domowe łatwo chorują, z racji też, iż nie mają dobrego sposobu na oczyszczenie swojej aury. To one jako pierwsze zostają dotknięte chorobą. Sprawdź glebę i doniczkę. Jeżeli zostanie dostrzeżony magiczny lub nieznany przedmiot lub płyn zmobilizuj się na oczyszczenie. Pozbądź się tego przedmiotu. Skonsultuj się ze specjalistą, jeśli więcej roślin jest dotkniętych.

Mroczne omeny

Zauważenie niebieskiego motyla jest omenem, że działa tu magia. O ile magia nie należy do ciebie, miej na uwadze, że możesz być zmuszona do czytania między wierszami. Wrony i sowy są także przyciągane przez magię, jednakowo pozytywną jak i złą. Jeśli sowa skrzeczy przed świtem lub kruk omyłkowo przekroczy twoją drogę to tak samo jest omen. Spostrzeżenie ciemnego żółtka jajka jest uważane za mroczny omen czarnej magii. Jest to również sposób, aby rozszyfrować, czy jesteś przeklęta.

Dziwne płyny i mazie wokół domu

Często wiedźma może użyć zaklętych eliksirów, aby rzucić urok na ciebie lub twoje otoczenie. Aby to uczynić, ciecz musi zostać rozlana wokół Twojego mieszkania lub na twoim progu. Dostrzeżenie tego typu płynów wraz z żelaznymi gwoździami lub rozbitym szkłem może oznaczać, że ktoś próbuje rzucić na ciebie klątwę.

Ktoś Cię przeklina w snach

Głównie wiedźmy, które przeklinają, są rozwścieczonymi ludźmi, którzy są skłonni do robienia pomyłek. Dlatego dodatkowo nie zacierają one wszystkich swoich śladów. Dlatego przeklęty cel jest w stanie gorliwie widzieć go w swoich snach. To może być sygnał ostrzegawczy.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę