Czat z wróżką online. Jakie cechy powinna mieć taka wróżka ?

Bądź delikatna

Klienci są delikatni i można zrobić wielkie szkody przez włożenie negatywnego pomysłu do ich umysłów. Pielęgnuj serdeczny sposób bycia. Nigdy nie informuj klientki, że jej trudności to jej własna sprawka. Nigdy nie bądź nieprzyjacielska lub gwałtowna, jakkolwiek apatyczna możesz się czuć. Wróżby online, z natury rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale nie zapominaj, że za ekranem chowa się prawdziwa istota ludzka. Zawsze traktuj ją taktownie, fachowo i z prawdziwym współczuciem.

Formaty czytania tarota

Zdecyduj się na format swoich odczytów. Jest dużo metod, na które da się dostarczyć wróżbę online: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, serwisy internetowe. Zrób swoje badania i stwierdź który format wróżb online jest dla Ciebie najbardziej wygodny.

Czat z wróżką online. Jakie cechy powinna mieć taka wróżka ?

Bądź Aniołem Tarota

Wykonaj doskonałą robotę, a w niedługim czasie dostaniesz możliwość przeprowadzenia dalszych zadań. Klienci szanują kogoś, kto się przygotowuje, aby pracować w pocie czoła. Kiedy wróżenie online kończy się, powiadom klienta, że w razie wątpliwości będzie mógł dopytać. Zapewne są tacy, którzy to właśnie robią, ale jest ich niewielu. Po zdobyciu wywodu na kilka pytań uzupełniających możesz taktownie poprosić ich o zamówienie kolejnego odczytu.

Zasady etyki

Zrób kodeks etyczny. Każda wróżka online powinna go zawierać w swojej ofercie. Może on zawierać takie rzeczy jak: „Nie będę wróżyć osobom niepełnoletnimi” oraz „Nigdy nie będę dzielić się danymi o klientach”. Trzymaj się tych kanonów – to zagwarantuje Ci dużo stałych klientów.

Poznaj dobrze swoje karty

Na początku należy używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Skomponuj plik tekstowy z krótkim opisem każdej karty. Przejmuje to odrobinę czasu, natomiast uprości Ci naprawdę zrozumieć symbolikę każdej karty. W chwili gdy już osiągniesz pewność siebie i swoich kart, poszerz swoją wiedzę przy pomocy nauki podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie porywaj się z motyką na słońce, próbując nauczyć się wszystkiego na raz.

Minimalizacja przerw

Jeśli rozszyfrowujesz tarota przy pomocy formy zdalnej na Skype, upewnij się, że nie będziesz mogła zrobić sobie jakiejkolwiek przerwy. Jeśli dzieci przychodzą ze szkoły lub pies zaczyna piszczeć, aby udać się z nim na spacer, może to spowodować, że będziesz wyglądać nieprofesjonalnie. Jednocześnie, jest w stanie to też spowodować, że będziesz wyglądać poza tym normalnie i ludzko, więc nie bierz tego do siebie, jeśli pojawi się nieprzewidziana przerwa. Jeśli jest to niecierpiący zwłoki wypadek, twój klient okaże się wyrozumiały i będziesz w stanie przeorganizować pogawędkę.

Wróżenie w czyimś imieniu

Postaraj się nie robić rozkładów na osoby trzecie. Czyli, nie mów klientce, co sądzi o niej jej chłopak. Można dyskretnie nakreślić jakie może być to uczucie, ale nic poza tym. Nadmień, że jesteś w stanie odszyfrowywać karty jedynie w jej imieniu i tylko z jej punktu widzenia. Twoja klientka będzie zachwycona pod względem Twoich reguł i będzie się czuła pewnie, że jej osobiste informacje są u Ciebie bezpieczne.

Odczyty pisemne

Jeśli wykonujesz pisemne wróżby e-mail sprawdź, że Twoje talenty edytorskie są wystarczająco dobre, by nie odstraszać klientów. Potrzebujesz idealnych umiejętności językowych i predyspozycji do wyrażania myśli i wiadomości w sposób prosty i treściwy.

Wyceniaj swoje wróżby realistycznie

Pociągające jest zmniejszanie kwoty, aby osiągnąć zlecenie. Wyznacz, jak wiele pieniędzy potrzebujesz i mając to na uwadze wyceniaj swoje rozkłady.

Nie zalewaj klienta informacjami

Nie staraj się przekazywać całej swojej wiedzy. To mocno pociągające, aby starać się pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi wiadomościami na temat karty. Bardzo często jest to o wiele za dużo i Twój biedny klient jest zmieszany. Twój klient jest autentycznie zainteresowany tylko tym, jak to się odnosi do niego i jego sytuacji. Czasami mniej znaczy więcej.

Krępująca cisza

Jeśli w czasie wróżenia online na żywo Twój umysł jest pusty, przytrzymaj kartę tak, aby klient mógł ją obejrzeć i zapytaj, co ona dla niego znaczy. Scharakteryzuj obraz, porozmawiaj o tym, co znaczy dokładna symbolika, a wkrótce ukierunkujesz się na właściwe tory. Zawsze możesz się ukazać swój uśmiech i przeprosić za zagubienie toku myślenia – zdarza się to od czasu do czasu nawet czołowym wróżkom.

Wróżba zamówiona bez problemów

Upewnij się, że Twoje ceny za wróżbę są zrozumiałe i że masz łatwy sposób na to, aby ludzie byli w stanie rezerwować u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą też wiedzieć co otrzymują za swoje pieniądze, więc wyjaśnij im na co mogą liczyć za przedtem ustaloną cenę.

Dogodne terminy wróżenia

Jeśli czytasz w czasie rzeczywistym przez Skype, musisz zyskać pewność, że uzgodniłaś czas właściwy jednakowo dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie staraj się dostosować się do nich tylko w celu, aby podlizać się klientowi – nie będziesz przecież rozkładała kart o 3 nad ranem…

Zadbaj o dobry nastrój wśród Twoich klientów

Pozwól sobie na poczucie humoru. Klienci szanują kogoś, kto jest w stanie ich rozluźnić ze szczyptą humoru, ale nie pozwól, aby wymknęło się to spod kontroli. Ta osoba posiada zmartwienie mające związek w kwestii swojego życia, w odmiennej sytuacji nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy nadchodzi czas, aby być poważną, bądź poważna.

Źródło: https://blog.otylia.pl/wrozka/

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę