Nie wiem czy go kocham. Oznaki końca

Nie macie ochoty się dotykać

Można nawet powiedzieć, że unikacie siebie jak ognia. Mowa tutaj o każdej formie bliskości – nie tylko kwestie łóżkowe, ale również trzymanie się za ręce, obejmowanie czy gładzenie po twarzy.

Nie czujecie więzi

Chodzi o słynne „to coś”. Poczucie, że jesteśmy dla siebie stworzeni i łączy nas coś magicznego, nad czym warto pracować.

Źle się porozumiewacie

Dobra komunikacja to jeden z najważniejszych elementów każdego związku. Jeżeli nie wkładasz w nią żadnego wysiłku, nie jesteś już zaangażowana uczuciowo w tę relację. Kiedyś robiłaś to także dla siebie, a aktualnie masz poczucie, że wcale tego nie potrzebujesz.

Nie szanujesz go tak jak kiedyś

W relacji z partnerem najważniejszy jest szacunek. Z biegiem lat nie powinien on być mniejszy niż na początku – wskazana jest odwrotna tendencja. Kiedy przestajesz go szanować to oznacza zmianę w sercu. To koniec miłości i nieważne, z jakiego powodu nastąpił.

W swojej przyszłości nie przewidujesz dla niego miejsca

Wyobrażenia i plany jakie wobec niego masz są dużą podpowiedzią na temat uczuć wobec mężczyzny. Dodatkowo jest jeszcze jeden ważny aspekt emocjonalnego zaangażowania. To wspólne planowanie przyszłości oraz podobne pragnienia i wyobrażenia o życiu. Kochający się ludzie dzielą się ze sobą przemyśleniami dotyczącymi życiowych celów oraz opowiadają o marzeniach. Jeżeli między wami tego brakuje, to wyraźny sygnał, że funkcjonuje on tylko teoretycznie.

Nie spędzacie już razem wolnego czasu

Co czujesz, kiedy partner informuje cię, że spędzi weekend w biurze, a nie z tobą? Jeśli masz wrażenie, że tylko na to czekałaś, a nie rozczarowanie – to najwyraźniej miłość dawno już wygasła.

Musisz dużo udawać zamiast być sobą

Zdajesz sobie sprawę, że przestałaś tak naprawdę być kimś takim, o kim on marzył i próbujesz ratować relację w ten sposób. To tylko wydłuży czas upadku związku , który od dawna już nie ma racji bytu.

On nieustannie działa ci na nerwy

Kolejną oznaką świadczącą o wygasającym uczuciu jest to, że wciąż czujesz się rozdrażniona, nieważne co on zrobi. Wcześniej na niektóre nawyki faceta przymykałaś oko a może nawet niektóre z nich wydawały Ci się słodkie. Obecnie, gdy o nich pomyślisz, czujesz narastającą złość.

Nie umiecie się dogadać

Kiedyś rozumieliście się bez słów, a teraz z góry wiesz, że i tak nie dojdziecie do porozumienia. Pomiędzy wami jest za dużo złych emocji.

Nie obchodzi cię, czy on nie spotyka się z kimś na boku

Kobieta, która kocha, czuje strach i smutek kiedy pomyśli, że facet mógłby zainteresować się inną kobietą. W sytuacji, gdy nie czuje już ona nic do swojego mężczyzny, nie pojawia się żaden niepokój, smutek – nawet żal czy poczucie upokorzenia. Życiowy partner staje się dla niej całkowicie obojętną osobą.

Nie chcecie tego naprawiać

Przestaliście walczyć o związek i oboje zdajecie sobie z tego sprawę. Najwyraźniej czekacie na ruch drugiej osoby, która odważy się powiedzieć głośno: najwyższy czas abyśmy rozeszli się w swoje strony.

Dyskusja zawsze kończy się awanturą

Nie wiem czy go kocham. Oznaki końca

Brak porozumienia to moment, kiedy należy przedstawić swoje racje. Ale wy już tego nie robicie, bo od razu między wami dochodzi do konfliktów.

Złościcie się z byle powodu

Każdy powód jest dobry, dlatego masz wrażenie, że nieustannie się kłócicie. Gesty partnera odbierane są jako ataki. Nawet jeżeli niczego złego nie miał na myśli.

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/maz-mnie-nie-kocha/

On Cię już nie kręci

W początkowej fazie relacji pomiędzy partnerami jest zwykle duża chęć bliskości i wręcz nie mogą oderwać się od siebie. Po dłuższym czasie ona nieco słabnie, ale nie ma w tym nic niepokojącego. Partnerzy nadal czują do siebie pociąg – po prostu wielki ogień nieco przygasł. Jeśli jednak na myśl o wspólnej nocy, ogarnia cię niechęć, to jeden z sygnałów, że już go nie kochasz.

Twoi bliscy już w Was nie wierzą

Zwykle nie liczymy się z ich zdaniem, bo to przecież nie jest ich sprawa. Pomyśl mimo wszystko, dlaczego wszyscy odradzają ci tej znajomości.

Czujesz się manipulowana

W dobrze prosperującej relacji każdy ma też chwilę dla siebie i może mieć swoje prywatne sprawy. Jeżeli tak oczywiste rzeczy stają się powodem do sporów, wtedy jest już naprawdę źle.

Uczucie samotności w związku

Tak, nawet w związku czy bliskimi można mieć poczucie osamotnienia. Chodzi o taką sytuację, kiedy czujesz, że partner życiowy wcale Cię nie wspiera ani nie rozumie. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie możesz liczyć na szczere rozmowy, bo nie spróbuje on zrozumieć twoich odczuć albo w ogóle nie zechce cię wysłuchać.

Nie zgadzacie się w swoich poglądach

Nawet w najlepszym związku nie musimy się we wszystkim zgadzać. Problem pojawia się wtedy, gdy mocno skupiamy się na swoich racjach i potrafimy się z tego powodu złościć na siebie nawzajem.

Żyjecie schowani

Nie da się być razem, ukrywając to przed całym światem. Mężczyzna powinien z dumą przyprowadzić cię do swojego domu. Jeśli wciąż przesuwa to w czasie, to coś jest nie tak.

Rozważasz rozstanie

Kiedyś myślałaś dużo o waszej wspólnej przyszłości, w dniu dzisiejszym myślisz raczej o tym, jak uwolnić się od partnera. Zastanawiasz się, jakbyś to zrobiła, co wydarzyłoby się później i jak on by to zniósł.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę