Czy będę jeszcze kiedyś szczęśliwa ?

Nie używaj już nigdy więcej żadnych wymówek

Nie są Ci już potrzebne.. Wielokrotnie ograniczamy się z powodu wielu usprawiedliwień, które stosujemy. Zamiast rozwijać się i pracować nad zmianą siebie i naszej egzystencji, utknęliśmy, okłamując siebie, stosując wszelkie usprawiedliwienia, które w 99,9% przypadków nie są nawet prawdziwe.

Nie krytykuj innych ludzi

Czy będę jeszcze kiedyś szczęśliwa ?

Zadbaj o to, by Twój krytyk wewnętrzny zamilkł w Tobie, jeśli chodzi o ludzi, którzy są inni niż ty. Wszyscy jesteśmy różni, a jednak wszyscy jesteśmy tacy identyczni. Wszyscy pragniemy być zadowoleni, wszyscy chcemy uwielbiać oraz być kochanymi i wszyscy chcemy być rozumiani.

Nie musisz wszystkiego kontrolować

Przestań tak bardzo kontrolować innych rzeczy wokoło Ciebie, sytuacji, wydarzeń, ludzi, etc. Czy są to najbliżsi, współpracownicy, lub po prostu nieznajomi, których spotykasz na skwerze – po prostu pozwól im wspierać Ciebie. Daj sobie prawo do tego, aby wszystko i wszyscy byli tacy, jacy są, a zorientujesz się, o ile lepiej się poczujesz. Kontrola nie jest Tobie do niczego potrzebna.

Zapomnij o przeszłości

To jest skomplikowane. Zwłaszcza gdy przeszłość wygląda o wiele lepiej niż teraźniejszość, a przyszłość tak przerażająco, ale musisz wziąć pod uwagę sprawę, że obecna chwila jest wszystkim, co masz i wszystkim, co kiedykolwiek będziesz miała. Przeszłość, za którą teraz tęsknisz, przeszłość, o której obecnie śnisz była przez Ciebie zapominana, kiedy była teraźniejszością. Wypracuj sobie klarowną wizję tego, co będzie, przygotuj się, ale zawsze bądź obecna tu i teraz.

Zostaw za sobą swoje lęki

Lęk jest tylko iluzją, nie istnieje. To Ty go wykreowałaś. To wszystko jest w twoim umyśle. Popraw swoje wnętrze, a to, co na zewnątrz ułoży się na swoim miejscu.

Nie zrzucaj winy na innych

Nie obwiniaj innych za to, co masz lub czego nie masz, za to, co czujesz lub emocje, których nie odczuwasz. Przestań obwiniać innych, ale zacznij brać odpowiedzialność za swoje funkcjonowanie.

Zrezygnuj z potrzeby, by zawsze mieć rację

Wielu z nas nie potrafi tolerować poczucia bycia w błędnym przekonaniu – pragniemy mieć zawsze rację – nawet przy ryzyku zakończenia wyjątkowych relacji lub spowodowania wielkiego stresu i bólu, dla nas i dla innych osób. To po prostu nie jest tego warte. Jeśli kiedykolwiek poczujesz „pilną” potrzebę walczenia o to, kto ma rację, a kto popełnia błąd, zapytaj: Jaką różnicę to zrobi? Czy twoje ego jest naprawdę tak wybujałe?

Zrezygnuj z oporu wobec zmian

Przemiana jest dobra. Zmiana pomoże Ci przejść z punktu A do punktu B. Odmiana pomoże ci dokonać ulepszeń w Twojej egzystencji, a także w życiu tych, którzy Cię otaczają. Zaakceptuj zmiany – nie opieraj się im. Jest to dla Ciebie jedyny sposób na dobre życie. Zmiana jest dobra – zaakceptuj ten stan rzeczy.

Nie myśl o sobie źle

Jak wiele osób krzywdzi siebie z powodu negatywnego, zanieczyszczonego i powtarzającego się sposobu myślenia? Nie wierz we wszystko, co mówi Ci twój umysł – zwłaszcza jeśli jest nieodpowiedni i samoobwiniający.

Zrezygnuj ze swoich ograniczających przekonań

Zrezygnuj ze swoich ograniczających myśli na temat tego, co możesz lub czego nie możesz uczynić, co jest możliwe lub niemożliwe. Od tej pory nie będziesz już pozwalała, aby ograniczające myśli trzymały Cię w złym miejscu. Rozwijaj się i działaj najlepiej!. Na pewno wyjdzie to Tobie na dobre..

Nie przywiązuj się już tak bardzo

Wielu ludzi myli przywiązanie z miłością, ale miłość i przywiązanie nie mają ze sobą nic wspólnego. Przywiązanie pochodzi z miejsca strachu, podczas gdy miłość … cóż, prawdziwa miłość jest piękna, pełna życzliwości. Tam, gdzie jest prawdziwa miłość, nie może być lęku. Z tego powodu przywiązanie i miłość nie mogą egzystować. Miłość to niespodzianka, dobre uczucia, które są najlepsze dla każdego.

Nie żyj zgodnie z oczekiwaniami innych ludzi

O wiele za dużo ludzi żyje życiem, które nie jest ich egzystencją. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co inni uważają za najlepsze dla nich. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co ich rodzice uważają za najbardziej korzystne dla nich, z tym, co ich znajomi, ich osoby nieprzyjazne i ich nauczyciele, ich rząd i media postrzegają za najlepsze dla nich. Ignorują swój wewnętrzny głos, swoje wewnętrzne powołanie. Są tak zajęci dawaniem wszystkim zadowolenia, spełnianiem oczekiwań innych osób, że tracą monitoring nad swoim życiem. Zapominają, co czyni ich szczęśliwymi, czego chcą, czego potrzebują…. i ostatecznie zapominają o sobie. Życie jest tylko jedno – to jedno właśnie w tej chwili – musisz nim żyć, posiadać je, a zwłaszcza nie pozwól, by opinie innych ludzi oddalały Cię od Twojej drogi. Żyjesz dla siebie – zawsze miej to w głowie.

Zrezygnuj z etykietek

Zaprzestań etykietować te rzeczy, osób lub zdarzenia, których nie pojmujesz jako dziwne lub inne i postaraj się otworzyć swój umysł małymi krokami. Umysły funkcjonują efektywnie tylko jedynie, gdy są otwarte.

Zrezygnuj z potrzeby imponowania innym osobom

Nie istniejesz tylko po to, aby inni Cię akceptowali. To nie działa w ten sposób. W sytuacji, gdy przestaniesz tak bardzo starać się być kimś dla innych ludzi, w momencie, gdy zdejmiesz wszystkie swoje maski, w momencie, gdy zaaprobujesz oraz obejmiesz prawdziwego ciebie, znajdziesz osoby, które przyciągniesz do siebie bez wysiłku.

Zrezygnuj z narzekania

Porzuć swoją ciągłą potrzebę narzekania na te wiele, wiele, wiele rzeczy, ludzi, sytuacji, wydarzeń, które sprawiają, że jesteś niezadowolona, smutna oraz w depresji. Nikt nie może uczynić Cię niezadowoloną, żadna sytuacja nie może uczynić cię smutną lub niezadowoloną, chyba że na to pozwolisz. To nie sytuacja prowokuje w tobie te uczucia, ale to, jak będziesz na nią spoglądała. Nigdy nie lekceważ mocy pozytywnego sposobu rozumowania.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę