Prawdziwa tarocistka. Zobacz dlaczego warto ?

Uwolnij się od tego, czego już nie chcesz

Nie, karta Śmierć NIE oznacza, że Ty, Twój pies, babcia, czy ktoś z Twojego bliskiego otoczenia jest w groźnym niebezpieczeństwie. Przesłanie tej karty ma swoje powiązanie w kwestii naszej potrzeby uchronienia się od złych przekonań, niezdrowych związków, podstępnych dążeń lub czegokolwiek innego, co hamuje nas przed życiem pełną parą.

Życie w przyjaźni ze samym sobą

Życie w cnocie wymusza, aby to, co mówisz, myślisz i robisz, było harmonizowało ze sobą. Aby zdobyć ten wzniosły standard życia, powinnaś odkryć i ponownie zdobyć swoje autentyczne „ja”. Czasami okazuje się to być naprawdę trudnym zadaniem. Presja społeczna i niecne miary sukcesu potrafią zwrócić nas przeciwko naszej rzeczywistej naturze. Lęk przed odrzuceniem, obawy przed niedopasowaniem, poczucie porażki mogą dostać się do naszego umysłu i pozbawić nas radości. Tarot poleca z całą pewnością środki zaradcze i może nas skierować z powrotem na silniej zrównoważone tory.

Prawdziwa tarocistka. Zobacz dlaczego warto ?

Odzyskanie jasności umysłu

Wnikliwy umysł jest doskonałym narzędziem. Jest to nie mająca ceny umiejętność, aby móc postanawiać szybkie i zdecydowane decyzje, a dalej czytelnie komunikować swoje opinie i chęci. Przesłania Tarota wyznaczają, abyśmy używali godność i szacunek do naszych procesów decyzyjnych. W momencie gdy rozważamy wybory, należy podążać za naukami kart, oddalając nasze emocje na bok, pozwalając przeczuciu rozświetlić ciemność i przymykając oczy na odwrócenie uwagi. Rozkład tarota pomoże Ci odnaleźć spokój i wyjście w trudnych momentach.

Wzbogacenie wewnętrzne

Wszyscy musimy ćwiczyć szlifowanie się. Oznacza to, że trzymamy się jedynie tych rzeczy, które są nam niezbędne, jakie stosujemy lub które kochamy. Rozgardiasz, buble, niepotrzebne przedmioty – wszystko to trzeba wyrzucić lub oddać do utylizacji. Gotówka w naszych portmonetkach i pieniądze w naszych bankach muszą być traktowane z rozwagą. Po sesji z kartami poczujesz się natchniona do ćwiczenia samodyscypliny i wdzięczności.

Czasami to może być po prostu dobra zabawa

Tarot potrafi ofiarować Ci powodów do świętowania! Radość i śmiech są ważnymi rezultatami postawienia kart. Twoja sesja podniesie Cię na duchu i sprawi, że poczujesz się jakbyś już nie była ociężała. Tak, Tarot kocha się bawić. I po odpowiednim odczycie, Ty także będziesz.

Mówienie w swoim imieniu

Tarot nalega, abyśmy odszukali swój głos, ale unikali niemiłych słów. Karty zachęcą nas do zaabsorbowania się w zdrową debatę. Przesłania kart wspierają naszą umiejętność do odłożenia emocji na bok, bycia sprawiedliwym i zrównoważonym w naszych osądach, powściągliwego stosowania słów i zawiązywania decyzji z całkowitą pewnością o ich zasadności.

Poradzenie sobie z rozczarowaniem w życiu

W pewnym momencie życia niemal każdy doświadcza straty i pękniętego serca. Kiedy nic się nie układa, wróżba z Tarota może pomóc Ci uwolnić się od cierpienia i na nowo pozyskać wiarę.

Nowe doświadczenia

Odważ się na coś innego! Naturalnie jest w Twoim życiu dziedzina, która zdaje Ci się drogą prowadzącą donikąd. Strajk wobec zmian prowadzi zaledwie do letargu. Tarot funkcjonuje jak świetna latarka, spychając blokady na drodze i przedstawiając możliwości. Za cenę kilku nietanich kaw możesz przeżyć coś, co faktycznie może ofiarować dużego kopa energetycznego! W końcu nowe spojrzenie może być właśnie tym, co jest dla Ciebie konieczne, aby obudzić w sobie rewolucyjnego ducha.

Poszukiwanie i delektowanie się mądrością

Co jest takiego pokręconego w szukaniu mądrości? Co jest nietypowego w edukacji i dyscyplinie? Pomyśl nad kwestią jaką jest życie wyzute z mądrych rad lub wiary w siłę wyższą… Tarot pomaga nam pojąć i pogodzić się z faktem, że życie, tak bolesne i niesprawiedliwe jak to często bywa, może być także znaczące i ważne.

Własna refleksja

Poszukując wiedzy i ukazując prawdę, wkrótce odnajdziemy nasze własne, świecące światło. Naszym najgłówniejszym celem staje się zdolność do sugerowania porad zagubionym, pocieszania zbolałych i dodawania otuchy złamanym sercom.

Próba odblokowania się

Utknęłaś ? Wszyscy tam byliśmy… praca, która nigdzie nas nie zaprowadzi, związki pokroju „lepszy rydz jak nic”, niedogodne warunki mieszkaniowe… Cokolwiek to jest, odczyt Tarota jest w stanie udzielić Ci pomocy tak by odzyskać siłę.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę