Jak rozpoznać zdradę u partnera ?

Prowadzi intrygę

Na twoje przypuszczenia, że coś może być na rzeczy, sugeruje ci po pewnym czasie, byś przeszukała jego telefon/skrzynkę mailową. Jeśli cię zdradza, do kontaktów z tą drugą kobietą i tak w odpowiedniej chwili zacznie posługiwać się innym telefonem, a ten, który znasz, nie będzie zawierał żadnych dowodów na zdrady. Podobnie, jak i jego skrzynka mailowa.

Jak rozpoznać zdradę u partnera ?

Zaczyna dbać o siebie

Zaczyna rażąco o siebie dbać. Nie chodzi tu zaledwie o to, że wychodzi z domu dobrze ubrany, wyperfumowany, zaczął uczęszczać również na siłownię, biega, czy wprowadził do swojego jadłospisu nową dietę. Zastanowić powinno cię również systematyczniejsze kąpanie się. To zachowanie może być wywołane chęcią zmycia z ciała śladów jakiejś kobiety – zwłaszcza jej zapachu.

Jest zamyślony

Jest duchem nawet wtedy, kiedy autentycznie jest obok ciebie, nie nie zwraca na ciebie uwagi. Ciągle jest zadumany? Wydaje się, że cię słucha, ale nie słyszy tego, co mówisz.

Nagle pragnie być przydatny

Wcześniej nie zdarzało się, żeby był wyjątkowo sympatyczny lub uczynny, teraz nagle stara się cię wyręczać, oferuje pomoc, jest słodki i kochany? Za tak nieoczekiwaną zmianą nastawienia może prawdopodobnie stać inna kobieta, a co za tym idzie – jego poczucie winy. Ujmującymi postępkami próbuje wyciszyć wyrzuty sumienia.

Znaki bezsprzeczne

Najsilniej jawny sygnał oznaczający niewierność to oczywiście ślady szminki na ubraniu, albo zapach jakiejś kobiety na jego ciele i na odzieży. Jeśli znajdziesz tego rodzaju ślady, jesteś w stanie poczuć się prawie tak, jakbyś przyłapała go na gorącym uczynku. Wtedy należy albo momentalnie zabrać się za wyjaśnianie z nim tej sprawy, albo chwilę dać sobie na wstrzymanie i skupić się na próbie znalezienia innych dowodów na to, że on faktycznie jest w stanie cię zdradzać.

Zaczyna Cię oskarżać

Zaczyna strzelać oskarżenia, atakuje cię, oznajmiając, że przesadzasz z zazdrością. Może się również zdarzyć, że to akurat on stara się oskarżać cię o niewierność. Wygaduje to albo po to, żeby skierować na inny tor twoją uwagę, albo z powodu tego, że mierzy cię swoją miarą. Skoro on może cię zdradzać, myśli, że i ty to potrafisz.

Niecodzienne nadgodziny

Nigdy nie był specjalnym sympatykiem pracy po godzinach, lecz od pewnego czasu nieustannie zostaje w pracy poza swoimi standardowymi godzinami? Jeśli jesteś przekonana, że w jego biurze nie doszło mu błyskawicznie dodatkowych obowiązków, z którymi nie może sobie poradzić w standardowym wymiarze godzin, należy dostrzegać, że to jedynie pretekst.

Non stop sięga po telefon

Nie rozstaje się z komórką, nawet podczas brania prysznica. Non stop pisze lub dostaje sms, do tego, gdy wykonuje telefon, usiłuje, abyś nie była świadkiem tej rozmowy.

Wybiera gotówkę z konta

Sprawdzając stan waszego konta, zauważasz, że on zaczął systematyczniej wyprowadzać pokaźniejsze kwoty pieniędzy, nie wytłumaczył ci wcześniej, na co je przeznaczył. W jego ubraniach odnajdujesz rachunki z tajemniczych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.

Przeczytaj również: https://blog.otylia.pl/mam-meza-i-romans/

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę