Dlaczego oni zdradzają ?

Kłopoty z wieku dziecięcego

Facet może odreagowywać lub reagować na nieprzepracowane traumatyczne przeżycia z dzieciństwa takie jak: zaniedbanie, przemoc psychiczną, przemoc fizyczną, przemoc seksualną itp. W takich przypadkach rany sprzed lat przyczyniły się do powstania problemów z przywiązaniem i intymnością, które powodują, że nie jest on w stanie lub nie chce w pełni oddać się jednej osobie. Może także wykorzystywać podniecenie i rozproszenie uwagi związane z niewiernością seksualną jako sposób na uśmierzenie bólu związanego z tymi starymi, niezagojonymi ranami.

Brak męskiego wsparcia społecznego

On może nie mieć świadomości swojej potrzeby bycia popieranym przez innych facetów, przyjaciół, mając nadzieję, że jego potrzeby społeczne i psychiczne zostaną od początku do końca zaspokojone przez jego drugą połowę. A kiedy ona bezdyskusyjnie zawodzi w tym obowiązku, on szuka tego, o czym marzy gdzie indziej.

Oczekuje za dużo

Dlaczego oni zdradzają ?

Może on oczekiwać, że jego kobieta powinna brać pod uwagę każdy jego zachciankę i fantazje, seksualne i inne, zawsze, bez względu na to, jak ona się odnajduje danego dnia. Nie dostrzega, że ona ma swoje własne życie, myśli, uczucia i potrzeby, które nie zawsze wiążą się z jego osobą. Wówczas gdy jego prośby nie są zaspokojone, szuka zewnętrznego spełnienia.

Myśl o samotności go przytłacza

Facet może myśleć o tym, aby przerwać swój aktualny związek, ale odwleka to do czasu aż będzie miał następny przed sobą.

Chce dokonać zemsty

Może dopuszczać się zdrady, aby się zemścić. Jest zły na swoją partnerkę i postanawia ją zranić. W takich przypadkach niewierność jest próbą radzenia sobie ze stresem i żalem.

Problemy współistniejące

Facet może mieć stałe problemy z alkoholem lub innymi używkami, które mają wpływ na jego myślenie, co sprawia, że żałuje swoich decyzji seksualnych. A może ma kłopot z uzależnieniem seksualnym, co znaczy, że impulsywnie oddaje się w przygody i zachowania seksualne jako sposób na unikanie codziennego życia.

Brak odpowiedzialności

Jeśli partner nie ma dużego doświadczenia w związkach lub jeśli nie w pełni rozumie, że jego zachowania będą prawdopodobnie miały skutki, takie jak cierpienie ukochanej osoby, może myśleć, że wszystko jest w porządku. Może myśleć o swoim zobowiązaniu do monogamii jak o kurtce, którą ma prawo zakładać lub rozbierać wedle uznania, w zależności od swoich chęci.

Po prostu chce odejść

Mężczyzna może chcieć zakończyć swój obecny związek. Jednak zamiast normalnie powiedzieć swojej kobiecie, że jest niespełniony i chce zerwać, oszukuje ją, a później zmusza ją do zakończenia związku.

Nie czuje poczucia bezpieczeństwa

Może mieć wrażenie, że jest zbyt stary (lub za młody), za mało przystojny, za mało bogaty, za mało inteligentny itp. Zdumiewająca ilość zdrad wśród panów ma związek, choćby częściowo, z kryzysem wieku średniego. Aby podnieść swoje słabnące ego, facet szuka potwierdzenia u kobiet innych niż jego ukochana, wykorzystując tę seksualną iskrę zainteresowania, aby znów być chcianym, pożądanym i wartościowym.

Jest osobą samolubną

Możliwe, że jego podstawowym celem jest on sam i tylko on. Dlatego może oszukiwać i utrzymywać sekrety bez wyrzutów sumienia czy żalu, tak długo, dotąd aż daje mu to to, czego pragnie. Możliwe, że w ogóle nie zamierzał być wiernym partnerem. Zamiast postrzegać swoją obietnicę wierności jako poświęcenie dokonane dla swojego związku, postrzega ją jako coś, czego należy unikać i obejść.

Ma kłopot z zaangażowaniem się

Mężczyzna może nie zdawać sobie sprawy z różnicy między fizyczną bliskością a prawdziwą miłością, myląc seksualne podniecenie wczesnego romansu z głębokim uczuciem. Nie rozumie też, że w wartościowych, długotrwałych relacjach gwałtowny romans jest zastępowany z czasem mniej intensywnymi, ale finalnie bardziej znaczącymi formami uczuć.

Czuje, że jest kimś

On może mieć poczucie, że zasługuje na coś wyjątkowego, na co inni faceci nie zasługują. Powszechne zasady po prostu nie mają zastosowania wobec niego, więc chce się nagradzać przy pomocy z inną kobietą. On może wcześniej nawet nie myślał o oszukiwaniu, aż pewnego dnia nadarzyła się okazja. W takiej sytuacji, nie myśląc nawet o tym, co niewierność może zrobić z jego związkiem, poddał się chwili.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę