Walentynkowe wróżby miłosne

Wróżby walentynkowe dla samotnych

Nieuchronnie i wielkimi krokami zbliża się, przez jednych uwielbiany i wyczekiwany, przez innych znienawidzony i pogardzany dzień zakochanych, czyli popularne walentynki. Z tej okazji zakochani kupują sobie drobne prezenty, chodzą wspólnie na kolacje, do kina, na romantyczne spacery, czy też po prostu organizują sobie intymne spotkanie w domowym zaciszu. Po miastach i miasteczkach, jak Polska długa i szeroka, krążą przytulające się do siebie, trzymające się za ręce i uśmiechnięte pary.

W powietrzu unosi się słodki zapach miłości i wydaje się, jakby cały świat zamieszkiwali szczęśliwie zakochani i uczuciowo spełnieni ludzie. Jest to jednak tylko połowa prawdy, bo cała reszta populacji, nie posiadająca swojej drugiej połówki, zostaje wtedy w domach. To zrozumiałe, że dla samotnych osób taka, nazwijmy to, serduszkowo – cukierkowa atmosfera jest bolesna i nie do zniesienia. Świętu zakochanych, a ściślej mówiąc osobom, które je celebrują, zarzuca się bezmyślne kopiowanie amerykańskich wzorców kulturowych. Jest w tym rzeczywiście sporo prawdy, choć nie sposób odmówić walentynkom pewnego uroku. Jest to jeden z niewielu dni, kiedy ludzie okazują sobie czułość bez zażenowania i wstydu, są dla siebie życzliwi i uzewnętrzniają swoje myśli i uczucia.

Walentynkowe wróżby miłosne

Nawet jeśli tradycja ta jest nam kulturowo obca, to dobre i pozytywne emocje, jakie wypełniają ten dzień mogą być argumentem za tym, by nie potępiać tego święta tak definitywnie. 14 lutego to bowiem magiczny dzień , kiedy wielu skrytych wielbicieli przełamuje swą nieśmiałość i znajduje odwagę, by wyznać swoje uczucia wybrankom serca. Nierzadko jest to początek prawdziwej miłości, która być może będzie trwała nawet całe życie. Wiele osób, które nie mają jeszcze swej ukochanej lub ukochanego odwiedza w tym dniu gabinet wróżki, gdzie proszą o wróżby walentynkowe. Wróżba na dzień zakochanych może zdradzić, kiedy na naszej drodze spotkamy przeznaczonego nam mężczyznę lub kobietę i czy to w ogóle nastąpi.

Wróżby z kart

Wróżka za pomocą wróżby z kart może też udzielić samotnym porady, jak zdobyć uczucia osoby, do której skrycie wzdychają i co zrobić, by przełamać swoją nieśmiałość oraz jak pielęgnować uczucie i nie dopuścić do zerwania związku i wygaśnięcia miłości. Nie tylko jednak samotni korzystają w tym szczególnym dniu z porad jasnowidza. Równie popularne jest wróżenie zakochanym już w sobie osobom. Chcą one w ten sposób sprawdzić siłę łączącej ich miłości oraz to, czy ich charaktery są na tyle kompatybilne, by możliwe było stworzenie przez nich trwałego i dobrego związku. W tym celu wróżka wykonuje szereg wróżb partnerskich, między innymi stawia tarota partnerskiego i praktykuje wróżby numerologiczne, które dają najpełniejszy obraz osobowości, zalet oraz wad obojga ludzi. Wróżby na walentynki są popularne z wielu powodów, jednak wątpliwe jest, by zakochani w sobie ludzie usłyszawszy od wróżbitki, że są kompletnie niedopasowani i że ich związek nie prowadzi do niczego dobrego, zdecydują się na rozstanie.

Miłość jest nieprzewidywalna

Miłość jest bowiem absolutnie nieprzewidywalna i czasami łączy z pozoru zupełnie nie pasujące do siebie osoby, które mimo to przeżyją całe Zycie w miłości, wzajemnym szacunku, szczęściu i harmonii. Choćby gwiazdy, wróżbici i inni ludzie wypowiadali się przeciwko takiemu związkowi, to jeśli jest on oparty na szczerym i głębokim uczuciu, przetrwa wszelkie zawirowania i stawi czoło wszystkim przeciwnościom. Zazwyczaj takie związki dwóch zupełnie różnych charakterów są najlepsze, bo partnerzy uzupełniają się na różnych polach. Choć każdy inaczej definiuje miłość, to są uniwersalia, bez których nie przetrwa żadna relacja międzyludzka. Są to: wzajemny szacunek, fascynacja, cierpliwość, tolerancja, wyrozumiałość i stała gotowość do tego, by być wsparciem dla drugiej połówki.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę