Wróżby noworoczne

Wróżba na nowy rok

Wraz z nadejściem nowego roku wielu ludzi czyni sobie pewne postanowienia. Nadejście nowego roku ma znaczenie symboliczne; oznacza bowiem rozpoczęcie nowego etapu w życiu, otwierają się nowe możliwości i rodzą nowe wyzwania. My postanawiamy zazwyczaj, że staniemy się lepsi. Pragniemy popracować na dziedzinami życia, w których nie bardzo sobie radzimy. Chcemy być bardziej wytrwali, cierpliwi, serdeczni dla innych. Gorąco wierzymy, że w nowym roku uda nam się zrealizować to, czego nie udało się dokonać w roku wcześniejszym. Ten magiczny czas prowokuje nas do zastanowienia się nad samym sobą; docenić należy to, co się nam udało a poprawić to, co poprawy wymaga.

W sylwestrowy wieczór wszystko wydaje się możliwe, bo rozpoczynamy coś nowego. Carte blanche, z jaką zaczynamy nowy rok, możemy wypełnić w sposób, jaki tylko sobie zaplanowaliśmy. Do tego jest jednak potrzebna wytrwałość i konsekwencja. Jeśli już na drugi dzień zaczniemy robić wyjątki od reguły, to regułą stanie się, że na te wyjątki będziemy sobie pozwalać coraz częściej. Choć wróżenie sobie w wieczór sylwestrowy nie jest w Polsce ta rozpowszechnione, jak na przykład wróżby andrzejkowe, to nie należy lekceważyć potencjału, jaki tkwi w tej jednej w całym roku nocy, będącej symbolicznym przejściem ze starego do nowego życia. Wróżby noworoczne mogą się spełniać, ponieważ w tę wyjątkową noc wszystko jest możliwe. Wróżenie w sylwestra, czy wróżenie w nowy rok może być też świetnym sposobem na ciekawe spędzenie wigilii Nowego Roku.

Wróżby noworoczne

Wrozby online noworoczne

Wróżby online noworoczne, dzięki którym wiadomo, że wszyscy tego wieczoru są nastawieni na dobrą zabawę. Wróżenie zbliża ludzi, pozwala im bardziej się na siebie otworzyć. Wróżba może powiedzieć też więcej niż zwykłe słowa. Opiera się bowiem na metaforze i symbolach i jej znaczenie jest o wiele głębsze i bardziej wielowymiarowe, niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Wróżby na nadchodzący nowy rok powinny być jak najbardziej pomyślne i serdeczne. Jeśli wróżymy sobie w gronie bliskich przyjaciół jest o to o wiele łatwiej. Bliskie sobie osoby doskonale się znają; wiedzą o swoich problemach, radościach, sukcesach i marzeniach. Czy nie byłoby miło, gdyby dla każdego gościa przygotować na karteczce wróżbę mówiącą, że wszystkie jego plany się spełnią a problemy i zmartwienia odejdą w zapomnienie? Z pewnością umili to bardzo wieczór i optymistycznie nastawi wszystkich zebranych na to, co przyniesie nowy rok i w ogóle przyszłość. Dobrze jest, jeśli ktoś nam bliski zapewni nas, że wszystko się poukłada. Nawet jeśli nie ma gwarancji, że tak się w rzeczywistości stanie, to z pewnością takie słowa dodadzą otuchy i wiary w to, że wszystko jest możliwe a przed nami jeszcze wiele pięknych i niezapomnianych chwil. Wróżba noworoczna może być oczywiście ułożona przez profesjonalna wróżkę. Istnieje szereg wróżb, które można wykonać samodzielnie a które mają zapewnić nam pomyślność w nadchodzących latach.

Pierwszą z nich jest przeskakiwanie przez zapalone świece. Trzeba ułożyć obok siebie dwanaście świec i przeskakiwać przez nie bez zatrzymywania. Te świece, które nie zgasną ani się nie przewrócą oznaczają szczęśliwe dla nas miesiące. By zapewnić sobie powodzenie u płci przeciwnej należy natomiast wsypać do buta kilka ziarenek maku. Istnieje też ciekawy sposób, by w nadchodzącym roku zapewnić sobie daleką podróż. Trzeba między godzina 23 i 24 okrążyć trzykrotnie największy pokój w mieszkaniu trzymając w ręce spakowaną walizkę. Takich sposobów na zapewnienie sobie pomyślności jest o wiele więcej, jednak tak naprawdę na szczęście musimy zapracować sobie sami.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę