Skuteczne afirmacje na miłość

Czym są afirmacje ?

Potęga ludzkiego umysłu jest fascynująca. Trudno uwierzyć, że człowiek jest wyposażony w tak doskonały i niezawodny instrument, kontrolujący i nadzorujący nie tylko czynności życiowe i prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Dzięki potędze naszego umysłu jesteśmy w stanie myśleć kreatywnie, abstrakcyjnie; jesteśmy zdolni do rozpatrywania nawet najbardziej zawiłych i skomplikowanych kwestii. Precyzja, z jaką to narzędzie działa jest zaskakująca i zakrawa wręcz o cud. Jakże przygnębiający a równocześnie fascynujący jest fakt, że człowiek wykorzystuje niewielki procent możliwości swojego umysłu! Co by było, gdybyśmy byli w stanie wyczerpać wszystkie?

Skuteczne afirmacje na miłość

Aż strach pomyśleć, na jakim poziomie rozwoju technologicznego stałby teraz świat. Pewnie już dawno wynaleziono by lekarstwa na wszystkie nieuleczalne choroby, rozwiązano by wszelkie problemy, z jakimi boryka się współczesny świat (bieda, bezrobocie, efekt cieplarniany i inne kwestie ochrony środowiska) i żyłoby nam się jak w raju. Można by się zastanowić, dlaczego natura obdarzyła nas tak doskonałym narzędziem a jednocześnie nie dała wskazówek, co zrobić, by wykorzystać wszystkie jego możliwości… Być może jest tak właśnie dlatego, by człowiek miał jakiś margines niepewności i by pewne rzeczy był zmuszony przyjmować apriorycznie. Ponadto człowiek, który byłby w stanie poradzić sobie absolutnie ze wszystkim mógłby dojść do wniosku, że dorównuje Bogu i nie potrzebuje Go w swoim życiu.

Nasza niedoskonałość

Skoro człowiek byłby całkowicie samowystarczalny, to stąd już tylko jeden krok do tego, by uwierzyć w swe niezmierzone moce i niczym nieograniczone prawa. Może zatem nasza niedoskonałość jest zamierzona? Może lepiej dla nas samych, że nie wiemy wszystkiego? Są to pytania filozoficzne i to nie miejsce ani czas, by je roztrząsać, jednak każdy powinien się nad tym samodzielnie zastanowić. Są jednak ludzie, którzy starają się za pomocą różnych ćwiczeń umysłowych oraz treningu usprawnić myślenie i zwiększyć „wydajność” swego mózgu. Trzeba bowiem wiedzieć, że siła myśli może bardzo wiele zdziałać i pomóc w polepszeniu jakości życia. Można również nakierować swoje myślenie na odnoszenie sukcesu. Są to tak zwane afirmacje.

Moc naszych myśli

Afirmacja polega przede wszystkim na pozytywnym myśleniu. Jeśli „zaprogramujemy się” na sukces i szczęście, to z pewnością one do nas przyjdą. Wielu ludzi nie wie, czym są afirmacje i przez to tracą szansę na polepszenie jakości życia. Pochodną afirmacji jest rozwój duchowy, bo programując swoje myśli jednocześnie skupiamy się na sobie. Wiara w to, że za pomocą umysłu można zmieniać i kształtować dowolnie rzeczywistość jest coraz bardziej rozpowszechniona. Afirmacje w Internecie dają instrukcje dotyczące sposobu programowania i kierunkowania myśli. Podświadomość ma taki potencjał twórczy, że na ten temat napisano już niezliczone książki, wśród nich najbardziej znaną jest „Potęga podświadomości”. Uczy ona różnych sposobów manipulacji, bo opiera się na psychologii. Autorzy doskonale wiedzą, w jaki sposób trzeba z człowiekiem rozmawiać, by przyjął on nas punkt widzenia i zgadzał się z naszymi przekonaniami.

Siła sugestii jest wykorzystywana obecnie w wielu dziedzinach gospodarki, między innymi w reklamie. Jeśli ktoś potrafi umiejętnie posługiwać się tym narzędziem, to ma w rękach niesamowity dar. Niestety, nie zawsze wykorzystuje się go w dobrych celach, często zaś manipulowanie ludźmi ma na celu wzbogacenie się osoby, która w taki sposób steruje ludzkimi myślami. Można jednak samodzielnie pracować nad wzmocnieniem samoświadomości, by nie dać się złapać w sieci zastawione przez nieuczciwych ludzi. W przypadku afirmacji można również poradzić się doświadczonej wróżki online, która pomoże nie tylko w tych sprawach

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę